بازی‌های رایگان پی اس پلاس در ماه مارچ اعلام شد

توسط علی پورمرادی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۰۰

با آغاز ماه مارچ ( اواسط اسفند تا اواسط فروردین‌‌ ) در هفته‌ی آینده، شرکت سونی عناوینی که قرار است به صورت رایگان در دسترس مشتریان پی اس پلاس قرار گیرد را اعلام کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی با دنیای بازی همراه باشید.

در اولین ماهی که هیچ بازی‌ای در پی اس پلاس برای پلی‌ استیشن۳ و پلی‌ استیشن ویتا ارائه نمی‌شود، شرکت سونی دو بازی که یکی از آن‌ها نسخه ریمستر شده بازی Call of Duty: Modern Warfare است و دیگری، که یکی از بهترین بازی‌ها در ژانر بازی‌های فکری است را به صورت رایگان برای مشترکین پی اس پلاس در دسترس قرار می‌دهد.

اولین بازی رایگان برای مشتریان پی اس پلاس نسخه ریمستر شده بازی Call of Duty: Modern Warfare است. اگر تاکنون نتوانسته‌اید از انجام این بازی لذت ببرید، اکنون که قرار است نسخه‌ی ریمستر آن در دسترس قرار گیرد بهترین زمان است. کمپین این بازی حتی در سال ۲۰۱۹ نیز طرفداران زیادی دارد و کاربران زیادی به انجام بازی در آن می‌پردازند.

دومین بازی‌ای که برای مشتریان پی اس پلاس به صورت رایگان قابل دانلود خواهد بود بازی The Witness است، که دارای ژانری معمایی و فکری می‌باشد و ساخته‌ی Jonathan Blow است. بازی  The Witness در سال ۲۰۱۶ به انتشار رسید. در این بازی شما در جزیره‌ای قرار دارید و باید حل بیش از صد پازل بپردازید، پازل‌هایی که بیشتر شبیه به هزارتو هستند. بنا به گفته‌ی کاربران و منتقدین، این بازی یکی از بهترین بازی‌ها در سبک معمایی است.

افرادی که تاکنون از آخرین اخبار بی اطلاع بودند باید بگویم که، ماه قبل آخرین ماهی بود که بازی‌هایی برای پلی‌ استیشن۳ و پلی‌ استیشن ویتا ارئه می‌شد و از ماه مارچ، هرماه بازی‌هایی که در پی اس پلاس به صورت رایگان قرار خواهند گرفت برای کنسول پلی استیشن ۴ خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: