ممکن بود که استدیو Gearbox توسعه‌دهنده بازی Halo 4 باشد | دنیای بازی

ممکن بود که استودیو Gearbox توسعه‌دهنده بازی Halo 4 باشد

توسط سهیل نصیری در ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۰

قبل از این‌که استودیو ۳۴۳ Industries تشکیل شود، «مایکروسافت» به این فکر بود تا فرانچایز Halo را به یک استودیو خارجی بسپارد. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

بعد از این‌که Bungie تصمیم گرفت تا راهش را از مایکروسافت جدا کند، بازی Halo Reach در حال منتشر شدن بود و آینده‌ی این عنوان بعد از انتشار این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. تا این‌که استودیو ۳۴۳ Industries تشکیل شد اما تاسیس یک استودیو جدید از ابتدا در نظر گرفته نشده بود. در مصاحبه‌ای که IGN با Bonnie Ross، رئیس استودیو ۳۴۳ Industries، اطلاعات جدیدی از مشکلاتی که بعد از جدا شدن Bungie برای‌شان پیش آمده بود منتشر شد.

او گفت که اگر استودیو ۳۴۳ Industries را در آن زمان تشکیل نمی‌داد، احتمالاً سری Halo پایان می‌یافت و یا این‌که توسعه‌اش به استدیو دیگری واگذار می‌شد. او از همان ابتدا با پایان دادن به این عنوان محبوب مخالفت کرد و مایکروسافت نیز استودیو Gearbox را در نظر داشت. این استودیو بعدتر سری Borderlands را خلق کرد تا رقیبی باشد برای Halo. البته، Gearbox قبل‌تر روی پورت PC بازی Halo: Combat Evolved کار کرده بود و به همین دلیل مایکروسافت قصد داشت تا به این استودیو اعتماد کند. اما در نهایت استودیو ۳۴۳ Industries تشکیل شد تا هیچ‌کدام از این اتفاق‌ها رخ ندهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: