جرج آر آر مارتین شانس حضور در سریال Game of Thrones را دور انداخت

توسط مهدی صبح در ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

D.B Weiss و David Benioff از Showrunnerهای سریال Game of Thrones هستند. این دو جرج آر آر مارتین نویسنده را به ایرلند دعوت کردند تا در تک‌جلوه‌ای در فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت نقش حضور داشته باشد، اما پاسخ او منفی بود. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

جرج آر آر مارتین در مصاحبه‌ای با Entertainment Weekly‌ توضیح می‌دهد که دلیل خوبی برای ترک نکردن خانه‌اش در نیو مکزیکو دارد. او در حال کار روی ششمین رمان از سری حماسی «نغمه‌ی یخ و آتش» است.

دیوید و دن من را برای حضور تک‌جلوه‌ای در قسمت‌های آخر سریال بازی تاج و تخت دعوت کردند. برای این حضور کمی وسوسه شدم اما نمی‌توانستم این مدت زمان را تنها برای یک تک‌جلوه و بازگشت به بلفاست از دست بدهم.

مارتین همچنین توضیح می‌دهد که در یک تک‌جلوه در پایلوت سریال Game of Thrones بازی کرده اما آن صحنه از سریال حذف شده است.

من یک مهمان در عروسی دنی بودم. اما این بخش مربوط به زمانی می‌شود که نقش دنی را Tamzin Merchant بازی می‌کرد و تمام آن قسمت پایلوت، هنگامی که با امیلیا کلارک شروع به کار کردیم، دور انداخته شد.

اولین قسمت از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت، چهاردهم آوریل از شبکه‌ی HBO پخش خواهد شد. در حالی که سریال اصلی در حال پایان یافتن است، پیش‌درآمدی از این سریال در دست توسعه قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: