توسعه‌دهنده بازی Death Stranding دو نام تجاری «سیستم اجتماعی Strand» و «بازی Strand» را به ثبت رساند

توسط سجاد عرفانی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۵

هر روز اخبار عجیب و شگفت‌آوری پیرامون آخرین ساخته هیدئو کوجیما، بازی Death Stranding شنیده می‌شود. از جمله این‌که بازی قرار است تجربه‌ای کاملا نو و جدید به ارمغان بیاورد و زندگی آدم‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. حال به تازگی خبر جدیدی از بازی منتشر شده که تمام این قضایا را جالب‌تر کرده است. برای ادامه خبر با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.

Kojima Productions سازنده و ناشر این عنوان به تازگی دو نام تجاری را در ژاپن برای بازی در دست ساخت خود به ثبت رسانده است. دو نام «سیستم اجتماعی Strand» و «بازی Strand» (“Social Strand System” و “Strand Game”) نام‌های عجیبی هستند که به تازگی برای این بازی به صورت رسمی ثبت شده‌اند. از این اسم‌ها می‌توان حدس زد که این نام‌گذاری مرتبط به بخش چند نفره‌ی بازی و ارتباط پلیرها با یکدیگر باشد. کوجیما قبل‌تر تایید کرده بود، که بازی جدیدش بخش چندنفره کاملا جدیدی دارد.

حتی اگر با این تفاسیر این نام‌ها مرتبط با بخش چند نفره‌ی بازی باشد، به لطف نام‌گداری عجیب آنها نمی‌توان اطلاعات چندانی از بخش چند نفره‌ی بازی دریافت کرد. هم اکنون تنها کاری که می‌توان انجام داد این است که به بخش چند نفره بازی Metal Gear Solid 5 رجوع و سعی کنیم تا ارتباطی میان بخش چند نفره این دو عنوان پیدا کنیم.

بازی Death Stranding در تاریخی نامعلوم برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. البته، حدس زده می‌شود که این عنوان در سال ۲۰۱۹ میلادی برای عرضه آماده شود که می‌توانید از اینجا درباره‌ی آن مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: