تماشا کنید: خبر ساخت بازی Darkest Dungeon 2 با انتشار تریلری اعلام شد

توسط مهدی صبح در ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

بازی Darkest Dungeon 2 که ابتدا در حالت دسترسی اولیه منتشر خواهد شد، پیش‌درآمدی با داستانی کاملا متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

استودیو Red Hook ناگهان اعلام کرد که بازی Darkest Dungeon 2، پیش‌درآمدی بر سری قبل این عنوان، در دست توسعه است. تیزر جدیدی با عنوان Howling End منتشر شد. به نظر می‌رسد که در زمستان حضور داریم، قهرمانان آشنا را مشاهده می‌کنیم و برای مبارزه‌ی بعدی آماده می‌شویم.

در مصاحبه‌ای با PC Gamer، تایلر سیگمن و کریس بوراسا از استودیو Red Hook بازگشت سیستم مبارزه‌ی نسخه‌ی اول بازی را تایید کردند. مقداری تغییرات در مکانیک و نمایش اتفاق افتاده است. گرچه نتیجه‌ی پایانی چه خواهد بود را خواهیم دید. سبک بازی کاملا تغییر کرده است و شاهد یک ماجراجویی خسته‌کننده هستیم.

در ادامه به نظر می‌رسد ترس و وحشت‌های این منطقه به دیگر نقاط جهان هم سرایت کرده است. این استودیو در این رابطه می‌گوید:

ما به بازیکنان نگاهی از دنیای مافوق طبیعی در تمام دنیا می‌دهیم. دنیایی فراتر از منطقه‌ای که در نسخه ۱ بازی در آن حضور داشتیم.

در حال حاضر تیم تولید این بازی به ۱۴ نفر، از نسخه‌ی اول آن بزرگ‌تر است. چندین نفر دیگر نیز در ماه ‌های آینده به این تیم خواهند پیوست.

با این‌که تاریخ انتشار بازی Darkest Dungeon 2، مشخص نشده اما ابتدا به صورت دسترسی اولیه در دسترس قرار خواهد گرفت. می‌توانید در این لیست ثبت نام کنید تا اخبار آینده‌ی بازی برای‌تان ایمیل شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: