پیش‌بینی درآمد زایی بیشتر فیلم Avengers: Endgame به نسبت فیلم Avengers: Infinity War

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

با توجه به آخرین اخبار سینما و تلویزیون پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که فیلم Avengers: Endgame می‌تواند در هفته‌های اول انتشار، بیشتر از فیلم Avengers: Infinity War درآمد زایی داشته باشد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

به نقل از وبسایت Collider،آقای جف بلاک، تحلیلگر ارشد Research Exhibitor، در تحلیل خود از فیلم Avengers: Endgame پیش‌بینی کرد که انتظاراتش این فیلم بسیار بالا است و فکر می‌کند این فیلم بتواند در آمریکا و در اولین آخر هفته‌ بعد از انتشار، با کسب درآمدی بالغ بر ۲۸۲ میلیون دلار، رکورد جدیدی از خود به جای بگذارد و فیلم Avengers: Infinity War را که پیش‌تر توانسته بود ۲۵۸ میلیون دلار را در آولین آخر هفته‌ی خود کسب کند، پشت سر بگذارد.

اگر فیلم Avengers: Infinity War را تماشا کرده باشید، می‌دانید که پایان بندی آن به لطف تانوس، بسیار هیجان انگیز و حماسی بود و این مورد می‌تواند بهانه‌ای برای افتتاحیه‌ی حماسی فیم Avengers: Endgame باشد. البته آقای جف بلاک به این مورد نیز اشاره کرده بود که مدت زمان Avengers: Endgame شاید نکته‌ای منفی در رابطه با این فیلم باشد. پیش‌تر اعلام شده بود که مدت زمان این فیلم احتمالا چیزی در حدود ۳ ساعت خواهد بود! هیچ فیلم ابرقهرمانانه‌ای تا کنون همچین مدت زمان طولانی نداشته است و این امر ممکن است به فروش این فیلم ضربه بزند. با اینحال نمایش‌های آزمایشی این فیلم چیز دیگری را نشان می‌دهند و آن هم استقبال بی نظیر مردم است که باعث شده سازندگان این فیلم به این نکته امیدوار باشند که Avengers: Endgame به زودی به عنوان طولانی ترین فیلم موفق دنیای سینمایی مارول شناخته خواهد شد.

فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول اما Captain Marvel است که انتظار می‌رود این فیلم‌ هم فروش خیره‌کننده‌ای را تجربه کند. بری لارسن، که به عنوان Captain Marvel در این فیلم ایفای نقش می‌کند، در فیلم Avengers: Endgame نیز حضور خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: