تماشا کنید: بازی Stellaris برای اکس ‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۸:۵۲

یک امپراطوری بین کهکشانی عظیم بسازید، با موجودات بیگانه‌ی جدید روبرو شوید و با کسانی که با شما مخالفت می‌کنند، وارد جنگ شوید. بازی Stellaris، ساخته‌ی استودیو Paradox بالاخره برای کنسول‌‌ها نیز منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

وارد کهکشان‌های عظیم شده و سیاره‌های بسیار زیادی که منتظر کشف شدن هستند را پیدا کنید. امپراطوری خود را ساخته و به کهکشان حکمرانی کنید. بازی Stellaris: Console Edition برای کنسول‌های اکس ‌‌باکس وان و پلی‌‌استیشن ۴ منتشر شد. تریلر این نسخه از بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

برای اینکه بازیکنان روی کنسول بتوانند تمام پیچیدگی این بازی را روی کنسول تجربه کنند، کنترل‌ها و رابط کاربری ساده طراحی شدند. متاسفانه، بازی Stellaris برای کنسول در واقع مشابه نسخه رایانه‌های شخصی آن خواهد بود که طی سال‌های گذشته تغییرات بسیاری داشته است. مخصوصا با آپدیت نسخه‌ی ۲ و اکسپانشن جدید Megacorp که اخیرا به بازی اضافه شده است.

بازی Stellaris برای کنسول از نسخه‌ی ۱.۷ بازی استفاده می‌کند. احتمالا مدت‌ها طول بکشد تا بازیکنان کنسول بتوانند امکاناتی چون مدیریت بهتر امپراطوری را تجربه کنند. با این حال، نسخه‌ی کنسول این عنوان برای کسانی که دوست دارند ساعت‌ها مشغول یک بازی در سبک ۴X شوند، مناسب است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: