پاسخ مرموز هیات مدیره Xbox به شایعات اخیر درباره‌ی Nintendo Switch

پاسخ مرموز هیات مدیره Xbox به شایعات اخیر درباره‌ی Nintendo Switch

توسط مهدی صبح در ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

مدیر اجرایی Xbox، «مایک یبرا» پاسخی مرموز راجع به شایعات اخیر درباره‌ی کنسول Nintendo Switch می‌دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این روزها شایعات و گزارش‌های زیادی راجع به رابطه‌ و همکاری رو به رشد مایکروسافت و نینتندو می‌شنویم. در چند روز اخیر اخباری مبنی بر آوردن Game Pass و xCloud تا بازی‌هایی چون Ori and the Blind Forest و Cuphead برای کنسول نینتندو سوییچ شنیده‌ایم. در این مدت اخبار و گزارشات باورنکردنی زیادی شنیده‌ایم.

در حالی که انتظار هیچ تاییدیه یا ردی از سوی مایکروسافت یا نینتندو نداریم تا این‌که زمان مناسب آن برسد، مدیر اجرایی Xbox یعنی مایک یبرا، اخیرا در توییتر کمی خوش‌گذرانی کرده است. او به گزارشات و شایعات اخیر عکس‌العمل جالبی نشان داده است. در یک توییت، یبرا به سادگی اسکرین‌شاتی از تعریف لغت‌نامه از کلمه‌ی شایعه را منتشر کرده است و در ادامه نوشته است:

این یک شایعه است که من تنها روی رایانه‌های شخصی بازی می‌کنم!

همان‌گونه که انتظار می‌رفت، این توییت نه یک تاییدیه و نه یک تکذیب‌کننده به شمار می‌رفت و تنها آتش ماجرا را بیش‌تر از پیش کرد. در عین حال، در اخباری مرتبط، مایکروسافت هدف بعضی دیگر از شایعات و گزارشات بوده که به نینتندو مربوط نمی‌شوند. گزارش شده است که از کنسول Xbox بعدی در مراسم E3 امسال رونمایی و این کنسول در سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار خواهد گرفت. در کنار این کنسول نیز عنوان Halo infinite‌ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: