تماشا کنید: تریلر جدید بازی Overwatch داستان قهرمان آینده‌ی این بازی را بیان می‌کند

توسط مهدی صبح در ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۵

Baptiste، قهرمان جدید بازی Overwatch یتیمی در بحران آمنیک‌ها و سرباز سابق تالون، برای ایجاد تفاوتی در دنیا مبارزه می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

استودیو Blizzard اطلاعاتی از صحبت‌های نیروی تالون بازی Overwatch یعنی Jean-Baptiste Augustin منتشر کردد که از این سازمان اخراج شده بود. حال به نظر می‌رسد قهرمان Baptiste سی‌امین قهرمانی است که به این بازی اضافه خواهد شد. داستان این قهرمان را می‌توانید در انتهای این خبر و در یک تریلر مشاهده کنید.

به عنوان یک یتیم در بحران آمنیک‌ها، آگوستین به اتحاد کارائیبی‌ها پیوست تا به مردم کمک کند. در نهایت، او مجبور شد برای بقا به نیروهای تالون بپیوندد. مدت زمان زیادی نگذشت تا این سازمان را ترک کرد و به نظر می‌رسد Baptiste عهد بسته است تا تفاوتی در دنیا ایجاد کند.

به غیر از این که می‌دانیم Baptiste قهرمانی در سبک combat medic توصیف شده، اطلاعات زیادی راجع به توانایی‌های وی منتشر نشده است. چندین health pack کوچک مشابه نارنجک به سینه‌ی او متصل شده است. ممکن است نحوه‌ی عملکرد سلاح نارنجک اندازش این گونه باشد. آماده باشید تا اخبار جدیدی در آینده از این قهرمان بشنوید. زمان زیادی طول نخواهد کشید که وی را در سرور تست عمومی روی رایانه‌های شخصی و در نهایت اضافه شدن این هیرو در سرورهای تمام پلتفرم‌ها ببینیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: