فروش بازی Resident Evil 2 به ۴ میلیون نسخه در سراسر جهان رسید

توسط افراسیاب در ۸ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۵:۵۲

کپکام به‌صورت رسمی اعلام کرد که فروش بازی Resident Evil 2 که یک ماه از زمان انتشار آن می‌گذرد، به ۴ میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Resident Evil 2 برای نخستین بار در سال ۱۹۹۸ منتشر شده بود، اکنون کپکام تمام آن ترس‌ها و اضطراب‌ها را در لباسی نو و زیبا، با بازسازی آن در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی دوباره برایمان زنده کرد. بازی از زمان انتشار خود به موفقیت‌های بسیار دست یافته و مورد تحسین‌ فراوان قرار گرفته است؛ اکنون نیز کپکام با انتشار یک توییت خبر از موفقیت دیگری از این عنوان داد.

کپکام به‌صورت رسمی در صفحه توییتر خود با انتشار یک پست اعلام کرد که بیش از ۴ میلیون نسخه از بازی در ماه گذشته به فروش‌گاه‌های سراسر جهان ارسال شده است. این یک آمار شگفت‌انگیز برای بازسازی یک عنوان کلاسیک محسوب می‌شود.

در کنار آن، کپکام قسمت نخست از سری ویدیوهای میزگرد خود را به بهانه این موفقیت منتشر کرد. در این ویدیو چندتن از اعضای ارشد تیم توسعه‌دهنده بازی در مورد ذهنیات خود پیرامون مسایل کلی بازی صحبت کردند.

فروش بازی Resident Evil 2 تا انتهای ماه گذشته به ۳ میلیون نسخه رسیده بود. ادامه فروش بازی در چند هفته اخیر نشان از موفقیت بی‌چون‌وچرای بازی می‌دهد. همچنین با توجه به پشتیبانی مستمر کپکام از این عنوان با انتشار بسته‌های الحاقی مختلف مانند Ghost Survivors، به نظر می‌رسد باید شاهد موفقیت‌های بیشتر این بازی در آینده باشیم.

نقد بازی Resident Evil 2 را با عنوان جولان در تاریکی می‌توانید مطالعه کنید.

بازی Resident Evil 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: