شایعه: بازی Ori and the Blind Forest برای سوئیچ منتشر خواهد شد

توسط سارا بیگی در ۵ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۹

کمتر از ۲۴ ساعت گذشته بود که شایعه پورت نسخه‌ی سوئیچ بازی Ori and the Blind Forest توسط مایکروسافت منتشر شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در این مدت کوتاه خبرهایی را بر این مبنا دریافت کردیم که ممکن است شرکت مایکروسافت ( Microsaft ) بخواهد ورژن دیگری از بازی Ori and the Blind Forest را برای پلتفرم نینتندو سوئچ منتشر کند. حتی این روزها شاهد خبرها و اتفاقاتی از همکاری دو شرکت نینتندو و مایکروسافت هستیم که به‌سرعت در حال وقوع هستند.

به‌عنوان نمونه خبری که اخیرا گفته و توسط سایت Windows central هم تایید شد، با این توضیح که شرکت مایکروسافت اعلام کرده که در حال کار و انجام تست‌هایی بر روی یک ورژن جدید و در حال انتشار برای سوئیچ است که به‌منظور اجرای بازی‌ها روی رابط کاربری بین پلتفرمی اکس‌باکس cross-platform Xbox API طراحی می‌شود.

به نقل از سایت Gematsu نسخه‌ی سوئیچ بازی Ori and the Blind Forest حداقل بر روی یک سایت فروش عمده‌ی بریتانیا به نمایش گذاشته شده‌ است و اگر این‌طور باشد احتمال اینکه این خبر حقیقت داشته باشد بالاست. به گفته Gematsu این نسخه توسط THQ Nordic منتشر خواهد شد، ناشری که پیش‌ازاین چندین نسخه‌ی فیزیکی از بازی‌های مایکروسافت را برای رایانه‌های شخصی عرضه کرده است.

با انتشار این حجم از شایعات به نظر می‌رسد که باید نسبت به حقیقی بودن آنها امیدوار بود، بااین‌حال تا این اخبار به‌صورت رسمی تایید نشوند نباید نسبت به آنها مطمئن بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: