صفحه بارگذاری بازی The Outer Worlds انتخاب‌های شما در جریان بازی را نمایش می‌دهد

توسط مهدی صبح در ۴ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۸:۵۷

بازی The Outer Worlds که برای PC، پلی‌استیشن ۴ و Xbox One در حال توسعه است، شامل بخشی است که انتخاب‌های بازیکن طی بازی را در صفحه بارگذاری، برای وی به نمایش می‌گذارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

توسعه‌دهندگان در استودیو Obsidian Entertainment تاکید کرده‌اند که بازیکن در بازی انتخاب‌های بسیاری دارد. چه ازنظر گیم‌‌پلی که بازیکنان می‌توانند در آن نقش‌های بسیاری را انتخاب کنند و چه ازلحاظ داستانی، به نظر می‌رسد بازی The Outer Worlds عنوانی باشد که طرفداران سبک نقش‌آفرینی بخواهند بارها و بارها به تجربه‌ی آن بپردازند. برای این‌که بازیکن از انتخاب‌هایی که در بازی انجام داده آگاه باشد، استودیو Obsidian Entertainment‌ در حال ساخت صفحات بارگذاری است که بازتابی از انتخاب بازیکنان در بازی خواهد بود.

صحبت‌های توسعه‌دهندگان

اخیرا طی مصاحبه‌ای، این قابلیت به GameInformer اطلاع داده‌شده است. سرپرست بخش هنری بازی The Outer Worlds، دنیل آلپرت، حتی این صفحات بارگزاری هنری را، بخش موردعلاقه‌ی خود در بازی خواند. وی در ادامه درباره‌ی نحوه‌ی کارکرد دقیق این قابلیت گفت:

طی بازی، روی داستان بازی تاثیر خواهید گذاشت. صفحات بارگذاری که در بازی برایتان به نمایش گذاشته خواهد شد، همانند تصاویر روزنامه‌ای خواهد بود که کارهایی که بازیکن در بازی انجام داده است را به نمایش می‌گذارد.

او به GameInformer گفت:

با یک بار تجربه‌ی بازی، نمی‌توانید تمام تصاویر روزنامه‌ای را مشاهده کنید.

البته تمام این تصاویر شبیه پروپاگاندایی خواهد بود که شخصی می‌تواند در روزنامه ببیند. در جهان بازی، آن‌ها توسط شرکت‌هایی ساخته شده‌اند که هر دنیا را اداره می‌کنند. یکی از مدیران بازی The Outer Worlds، لئونارد بویارسکی درباره‌ی این بخش شرح داد:

تیم هنری، می‌دانست که می‌خواهیم کاری انجام دهیم تا بازیکنان بتوانند تصاویر یا پروپاگاندایی از کاری که انجام‌ داده‌اند، مشاهده کنند. تصمیم گرفتیم تا خبرها از زاویه‌ی دید Board (شرکتی که در بازی The Outer Worlds حکومت می‌کند) گفته شود. اگر کارهایی انجام دهید که شرکت Board تایید کند و به سود آن‌ها باشد از شما یک قهرمان ساخته و اگر کارهایی انجام دهید که ضد فعالیت‌های این شرکت باشد، آن‌ها شما را به یک فرد پلید که می‌خواهد با آن‌ها مقابله کند، تبدیل خواهند کرد.

در ادامه می‌توانید چندین تصویر از بازی The Outer Worlds مشاهده کنید که درباره‌ی آن با GameInformer مصاحبه شده است. این بازی برای PC، PS4 و Xbox One‌ در ادامه‌ی سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: