سه‌گانه Lost Planet و Resident Evil: Code Veronica عناوین جدید قابلیت برگردان جانبی اکس‌باکس

توسط صفا معتمد در ۴ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۰

لیست بازی‌های قابلیت برگردان جانبی (Backward Compatibility) کنسول اکس‌باکس وان هفته‌به‌هفته رو به افزایش است. طبق توییت Larry Hryb، این هفته چهار بازی از کپکام به این سرویس اضافه شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

سه‌گانه Lost Planet اکنون در اکس‌باکس وان قابل‌دسترس است. سه‌گانه Lost Planet، مجموعه‌ای از عناوین شوتر سوم‌شخص است که در دوران اکس‌باکس ۳۴۰ عرضه شد. اولین نسخه این مجموعه Lost Planet: Extreme Condition در سال ۲۰۰۶ عرضه‌ شد و نسخه به‌روز شده‌ی آن با عنوان Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. نسخه Colonies Edition نیز در سرویس Backward Compatibility قابل‌دسترس است. نسخه دوم این سه‌گانه با نام Lost Planet 2، در سال ۲۰۱۰ عرضه‌ شده و آخرین نسخه مجموعه، Lost Planet 3، نیز در سال ۲۰۱۳ روانه بازار شد.

دومین بازی اضافه‌شده به این سرویس، نسخه HD شده Resident Evil: Code Veronica X است. اگر به‌تازگی Resident Evil 2 را بازی کرده‌اید اکنون فرصت مناسبی برای تجربه نسخه‌های قدیمی‌تر این مجموعه است.

به‌طورکلی این هفته بازی‌های خوبی به لیست Backwards Compatibility اضافه‌شده‌اند. نظر شما در مورد بازی‌های اضافه‌شده چیست؟ آیا آن‌ها را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: