شایعه: استودیو Rocksteady به‌زودی از بازی جدید خود رونمایی می‌کند

توسط مهدی هفته خانک در ۴ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۵

آیا Rocksteady، استودیوی سازنده ‌سه‌گانه بتمن Arkham، آماده رونمایی از بازی جدید خود است؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به یک چشم بر هم زدن، ۴ سال از زمانی که آخرین بازی استودیو Rocksteady یعنی Batman Arkham Knight منتشر شد، گذشته است. از آن زمان تا‌به‌حال این استودیوی انگلستانی کاملا بی‌سروصدا بر روی بازی بعدی خود کار می‌کند و به‌غیراز چند شایعه، هیچ اطلاعات دیگری از آن در دسترس نیست. ما نمی‌دانیم که این بازی چیست؟ چه زمانی عرضه خواهد شد؟ و یا اینکه چه زمانی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود؟ اما ممکن است به‌زودی اطلاعاتی از این پروژه منتشر شود.

تعدادی فرصت جدید شغلی در لیست شغل‌های موردنیاز در وبسایت Rocksteady افزوده شده‌اند که مربوط به بازاریابی و ساخت تریلرهای تبلیغاتی است، می‌توان نتیجه گرفت که این استودیو در حال آماده‌سازی برای رونمایی از پروژه بعدی خود و مدیریت کمپین تبلیغاتی آن است. فرصت شغلی با نام «هنرمند تبلیغاتی» بیان می‌کند که «متقاضی این شغل باید بتواند تریلرها و فیلم‌های تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالایی را تولید کند». فیلم‌ها و تریلر‌های مورد‌اشاره برای «کمپین تبلیغاتی یک سری بازی‌های بزرگ و AAA در سطح جهانی» است. همچنین یک فرصت شغلی برای «طراح برند» به موارد مشابه‌ای اشاره داشته است همچنین گفته‌شده متقاضی باید «در کمپین بازاریابی یک بازی AAA هیجان‌انگیز در سطح کیفی جهانی فعالیت داشته باشد».

البته هیچ‌یک از این شواهد نمی‌تواند دلیلی بر این باشد که به‌زودی شاهد یک رونمایی از سمت Rocksteady خواهیم بود، ممکن است برنامه این رونمایی برای چند ماه دیگر باشد. به‌هرحال این به ما نشان می‌دهد که Rocksteady در حال آماده شدن برای رونمایی از پروژه بعدی خود است، هرچند که هنوز هم نمی‌توان در مورد زمان آن اظهارنظر کرد. بااینکه ما تقریبا هیچ‌چیزی از این پروژه نمی‌دانیم، اما بسیاری منتظر آن هستند و انتظارات از آن بسیار بالاست، بنابراین Rocksteady باید با دست‌پر اقدام به رونمایی از بازی خود بکند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: