ساخت پلتفرم جدید مادینگ برای Xbox One و PC

توسط مهدی صبح در ۲ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۵

شرکت‌های Paradox Interactive و Microsoft با یکدیگر شریک شده‌اند تا ماد‌های Paradox و پلتفرم مستقل مادینگ برای بازی‌هایی چون Surviving Mars را برای Xbox One و PC‌ تولید کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

درحالی که مادها، سال‌ها در پلتفرم PC حکومت می‌کنند؛ اما به تازگی راه‌شان را به کنسول‌ها یا دقیق‌تر بگوییم، Xbox One باز کرده‌اند. همچنین مادها که توسط توسعه‌دهندگان بازی‌ها تولید می‌شدند تنها به کارگاه استیم، سایت‌های متفرقه یا به گلچین فروشگاه ها محدود می‌شدند. امروز Paradox Interactive اعلام کرد که با شرکت مایکروسافت شریک شده تا بتوانند یک پلتفرم مادینگ برای PC و Xbox One خلق کند.

این سرویس امروز توسط به‌روزرسانی جدید و رایگان به بازی Surviving Mars می‌رود و شامل ۳۰ ماد می‌شود. درحالی که این بازی، تنها عنوانی است که این پلتفرم پشتیبانی می‌کند، Paradox تایید کرد که عناوین دیگری نیز در ادامه‌ی سال پشتیبانی خواهند شد. بازی‌های Cities: Skylines که در حال حاضر برای کنسول Xbox One در دسترس است و عنوان Stellaris: Console Edition نیز به زودی منتشر خواهد شد؛ بنابر این، اگر این عناوین توسط این پلتفرم پشتیبانی شدند، تعجب نکنید.

توصیف این پلتفرم از زبان مایکروسافت و Paradox

مایکروسافت و Paradox، پلتفرم مادهای Paradox را اولین مسیر مستقیم برای انتشار مادهای توسعه‌دهندگان برای کنسول توصیف کردند. سازندگان مادها ظاهرا تنها می‌توانند ساخته‌شان را تنها یک‌بار، آن‌هم یا درون بازی یا یک صفحه‌ی وب بارگزاری کنند. ماد بارگزاری شده روی دو پلتفرم Xbox One و PC منتشر خواهد شد. مدیر مسوول Paradox Mods، یعنی Anders Torlind درمورد این ساخته بیشتر توضیح داد و گفت:

همان‌گونه که ما نحوه‌ی توزیع بازی‌هایمان متفاوت و گوناگون است، می‌خواهیم مطمئن شویم که تمام بازیکنان بتوانند در فرایند تولید مشارکت داشته باشند. ما واقعا امیدواریم تا بتوانیم دسترسی به دنیای مادینگ را برای تمام اعضای جامعه‌مان محیا سازیم؛ بدون این‌که نگران سیستمی باشیم که آن‌ها در آن مشغول به بازی هستند.

او همچنین مادهای بازی Surviving Mars را یکی از بهترین مادهای موجود خواند. هنگامی که بازیکنان در بازی هستند می‌توانند به سادگی بخش مادها را باز کنند و هر چیزی که قصد دارند را به بازی اضافه کنند. این به‌روز رسانی در واقع باعث می‌شود این بازی بتواند از موس و کیبورد برای Xbox One نیز پشتیبانی کند. پس شرکت Paradox Interactive‌ در واقع قصد دارد این کار را تا جایی که می‌تواند برای کاربران ساده کند.

به نظر نمی‌رسد Paradox Mods به این زودی‌ها برای PS4 منتشر شود، خصوصا این‌که می‌دانیم مایکروسافت نیز در این ساخته نقش داشته است. اگر قصد دارید این سرویس جدید را خودتان مشاهده کنید می‌توانید به وب‌سایت رسمی Paradox Mods سر زده و بازی Surviving Mars را روی PC یا Xbox One تجربه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: