احتمال کراس اور بازی‌های Mortal Kombat 11 و Byonetta

توسط حمیدرضا داوریان در ۲ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۵

طبق آخرین اخبار بازی، آقای «هیدکی کامیا» (Hideki Kamiya)، خالق بازی Byonetta، با انتشار پستی اعلام کرد که به تولید کراس اور بین بازی‌های Mortal Kombat 11 و Byonetta علاقه دارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در روز‌های گذشته، خبرهای زیادی مبنی بر اضافه شدن مبارزان جدید به بازی Mortal Kombat 11 بودیم. از سری‌بازی‌های Mortal Kombat در زمان پلی استیشن ۳ گرفته، تا سری قبلی آن، Mortal Kombat X، مبارزان زیادی به عنوان مهمان به جمع فهرست مبارزان اصلی بازی افزوده شدند اما اینطور که به نظر می‌رسد، استودیو NetherRealm اینبار قصد دارد تا در را به روی ورود مبارزان بیشتری به بازی Mortal Kombat 11 باز کند.

دیروز آقای هیدکی کامیا، خالق سری بازی‌های Byonetta از استودیو پلاتینیوم گیمز، در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر پستی منتشر کرد مبنی بر اینکه دوست دارد یکی از شخصیت‌های طراحی شده توسط او در بازی بایونتا، به جمع مبارزین اصلی بازی Mortal Kombat 11 افزوده شود. او در متن این پست نوشت: Mortal Kombat x Byonetta که همین مورد، گمانه‌زنی‌هایی بوجود آورد از این بابت که شخصیت «آمبرا ویچ» (Umbra Witch) از بازی Byonetta به بازی Mortal Kombat 11 اضافه خواهد شد.

البته به این نکته نیز باید توجه داشت که سری اول بازی Byonetta برای همه‌ی پلتفرم‌ها عرضه شد. سری دوم آن اما به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو Wii U منتشر شد و بنا به گزارشات، سری سوم آن نیر به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همین مورد باعث شده تا امکان اضافه شدن شخصیتی از این بازی به فهرست مبارزان بازی Mortal Kombat 11 در پلتفرمی غیر از پلتفرم نینتندو سوییچ کاهش پیدا کند.

بازی Mortal Kombat 11 طبق برنامه قرار است در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت ۹۸)، برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان ور ایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین بازی Byonetta 3 همچنان در دست ساخت قرار دارد و در تاریخی نامشخص، به صورت انحصاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: