Far Cry New Dawn در صدر جدول فروش بریتانیا قرار گرفت

توسط حمیدرضا داوریان در ۱ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، بازی Far Cry New Dawn شرکت یوبی‌سافت توانست صدر جدول فروش بریتانیا را در این هفته تصاحب کند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

از آغاز سال ۲۰۱۹ تا کنون مدت زمان زیادی نمی‌گذرد اما بازی‌های خوبی در همین بازه‌ی کوتاه معرفی شد که بازار رقابت بین بازی‌های ویدئویی را حسابی داغ کرده‌اند. اما در جدیدترین لیستی که از آمار فروش بازی‌ها در این هفته از جدول فروش بریتانیا منتشر شد، این محصول یوبی‌سافت بود که توانست تا به اینجا رقبا را شکست دهد و خود را به صدر جدول برساند.

البته این فروش خوب Far Cry New Dawn آنقدرها هم خوب به نظر نمی‌رسد! با مقایسه‌ای بین این بازی و بازی سری قبل یعنی Far Cry 5، می‌بینیم که New Dawn حدودا ۸۶ درصد کمتر از سری قبلی خود در بازه‌ی مشابه فروش داشته. این درحالیست که حتی اسپین‌آف این سری بازی‌ها یعنی Far Cry Primal حدودا ۴ برابر بیشتر از New Dawn به فروش رسیده بود.

در رده‌ی دوم اما بازی Metro: Exodus قرار دارد که پیش‌بینی می‌شود بتواند در روز‌های آتی صدر جدول فروش را تصاحب کند. Metro: Exodus که حدودا ۲۰۰۰ نسخه کمتر از New Dawn فروش داشته، به نسبت سری قبلی خود، فروش بهتری را تجربه کرده است.

شما عزیزان می‌توانید لیست کامل بازی‌های به فروش رفته در این هفته را در زیر مشاهد کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: