شایعه: کار توسعه‌دهنده‌ی ویچر روی عنوانی برای کنسول Nintendo Switch

توسط مهدی صبح در ۱ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۶

CD Projekt Red، توسعه‌دهنده‌ی سری معروف The Witcher و عنوان موردانتظار Cyberpunk 2077، از جمله توسعه‌دهندگانی است که تا به حال عنوانی برای کنسول Nintendo Switch عرضه نکرده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد یک بازی برای این کنسول را در دست توسعه قرار داده باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

به تازگی، یوتیوبری با نام Doctre81 وجود یک فرصت شغلی با عنوان مهندس نرم‌ افزار گلکسی در GOG را کشف کرده است. در این لیست نامی از Nintendo Switch در میان پلتفرم‌های دیگر مشاهده می‌شود. این پلتفرم‌ها شامل Steam، PS4 و Xbox One‌ هستند و این عنوان برای پلتفرم‌های دیگر منتشر شده است.

حال سوال این‌جاست که باید منتظر کدام عنوان برای کنسول نینتندو سوییچ باشیم. بازی GWENT: The Witcher Card Game که یک بازی کارتی مرتبط با ویچر است یا Thronebreaker: The Witcher Tales که عنوانی در سبک استراتژیک است. این‌ها انتخاباتی هستند که می‌توان انتظار داشت برای کنسول نینتندو سوییچ توسعه یابند. کمی پیش، یک خرده‌ فروش فرانسوی در لیست فروشش عنوان The Witcher 3 برای این کنسول را منتشر کرده بود. توسعه‌ی این بازی برای این کنسول کمی غافلگیرکننده است اما با مقداری کاهش جزئیات بازی می‌توان آن را روی این کنسول اجرا کرد.

بازی Thronebreaker: The Witcher Tales آخرین عنوانی است که در این سری مشاهده می‌کنیم. در حالی که این بازی کمی با دیگر عناوین حاضر در سری ویچر تفاوت دارد، باید گفت که به لطف داستان، شخصیت‌ها و مکانیک بازی که مشابه بازی GWENT هستند، عنوانی ارزشمند است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: