تماشا کنید: جزئیات جدیدی از عنوان The Outer Worlds به نمایش گذاشته شد

توسط سجاد عرفانی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۰

عنوان The Outer Worlds جدیدترین ساخته استودیو Obsidian Entertainment پس از معرفی رسمی در مراسم The Game Awards به یکی از مورد انتظارترین نقش آفرینی‌های این نسل تبدیل شد. اخیرا تریلر جدیدی از بازی منتشر شد که جزئیات جدیدی از بازی را  به نمایش می‌گذارد. برای ادامه این مطلب با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.

طی مصاحبه ها و سوال و جواب‌هایی که بین وبسایت گیم اینفورمر و استودیو Obsidian اتفاق افتاد، جزئیات زیادی از بازی معلوم شد. به عنوان مثال چندی پیش حجم و مدت زمان بازی معلوم شد و بعد از آن شاهد واکنش کارگردان بازی به توقعات به وجود آمده پیرامون بازی بودیم. حالا به تازگی با انتشار این تریلر از نقش جدیدی در بازی مطلع شدیم که با نام رهبر شناخته می‌شود.

طی صحبت‌هایی که آقای Tim Cain (دستیار کارگردان بازی و خالق اولین عنوان Fallout) در مورد این نقش انجام داد، ما متوجه شدیم که رهبر گروه از لحاظ اساسی با دیگر نقش‌ها فرق خاصی ندارد؛ اما هنگامی که پلیرها شخصیت خود با نقش رهبر را به صورت کامل ارتقا ببخشند، از دیدگاه مبارزات از بقیه کاراکترهای بازی قوی‌تر نخواهد بود. اما هنگامی که همراهان او در مبارزات پیروز شوند، این نقش مقداری XP بیشتری نسبت به بقیه دریافت خواهد کرد.

تفاوت دیگری که میان این نقش نسبت به بقیه نقش‌ها وجود دارد قابلیت کلیدی است که به کمک آن می‌توانید همراهان خود را در بازی عوض کنید. از آن‌جایی که نقش رهبر به اندازه کافی قدرتمند نیست، ممکن است در مبارزات به مشکل بر بخورید؛ در نتیجه با تعویض همراه خود بر حسب شرایط می‌توانید از قابلیت های ویژه آنها استفاده کنید و پیروز شوید.

طراح اصلی بازی آقای Charles Staples در ادامه افزود:

کلیدی‌ترین ویژگی بازی ما وجود همراهان شما در بازی است. آنها با همراهی کردن شما می‌توانند به دشمنان آسیب وارد کنند و با پیدا کردن آیتم‌های ضروری از میدان جنگ به شما کمک کنند و در مواقع اضطراری با قابلیت ویژه خود شما را یاری ببخشند. هر کاراکتری که همراه شما است نکات مثبت و منفی خود را داراست که بسته به شرایط بازی می‌توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید.

این عنوان در تاریخی نامعلوم در سال ۹۸ برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد، اما خبری از نسخه فیزیکی برای رایانه‌های شخصی نیست و برای تهیه بازی روی رایانه‌های شخصی باید از طریق استیم اقدام کنید.

شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان را در پایین تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: