فروش بیشتر بازی‌های یوبی‌سافت در پلتفرم پلی‌استیشن ۴

توسط سارا بیگی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

طبق آخرین اخبار بازی، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در طی گزارش مالی سه ماهه اخیرش، درباره‌ی جزئیات فروش بازی‌های خود صحبت کرد. در این گزارش‌ آمار جالب‌توجهی در مورد جزئیات فروش بازی‌‌های یوبی‌سافت در کنسول‌های مختلف وجود دارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

شرکت یوبی‌سافت در اروپا و آمریکای شمالی مقداری تقریبا مساوی از بازی را به فروش رسانده است که البته آمار آن در آمریکای شمالی کمی بیشتر بوده است. همچنین بیشترین درصد آمار فروش بازی‌های این ناشر به پلتفرم پلی‌استیشن ۴ اختصاص دارد؛ در این آمار منتشرشده ۳۱ درصد از کل فروش بازی‌های یوبی‌سافت به پلی‌استیشن ۴ تعلق دارد. در جایگاه دوم رایانه‌‌های شخصی  با ۲۴ درصد فروش و اکس‌باکس وان با ۱۸ درصد فروش، در جایگاه سوم قرار دارند.

در این صورت نینتندو سوئیچ خارج از این رتبه‌بندی قرار می‌گیرد که آمار فروش بازی‌های یوبی‌سافت برای این پلتفرم ۱۱ درصد اعلام شده است. درنهایت ۱۶ درصد باقی‌مانده هم اختصاص دارد به فروش بازی‌ها در موبایل و پلتفرم‌های نسل گذشته مانند: پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰، وی، وی‌یو و بقیه.

در بین این آمار و ارقام ارائه‌شده از فروش بازی‌ها، عدد قابل‌توجه مربوط به آمار فروش نینتندو سوئیچ است. زیرا باوجود اینکه نسخه‌ای از برخی بازی‌های بزرگ شرکت یوبی سافت مثل Assassin’s Creed برای این پلتفرم منتشر نشده است، آمار فروش خوبی را از آن خود کرده است. اما در این نقطه، آمار فروشی که برای پلی‌استیشن ۴، رایانه‌‌های شخصی و اکس‌باکس وان اعلام شده است قابل‌انتظار بود و چندان جای تعجبی ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: