بهینه‌ساز بازی Jump Force به شما اجازه میدهد تا کات‌سین‌های بازی را رد کنید

توسط سجاد عرفانی در ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

هنوز مدت‌زمان زیادی از عرضه‌ بازی Jump Force نمی‌گذرد که این عنوان در چند روز آینده اولین بهینه‌ساز خود را دریافت خواهد کرد، که به پلیرها اجازه می‌دهد تا کات‌سین‌های بازی را رد کنند. برای ادامه خبر همراه دنیای بازی باشید.

بهینه‌سازی که برای این عنوان در دست‌ساخت است، زمان بارگذاری‌های طولانی این بازی را نیز کاهش خواهد داد و به شما اجازه خواهد داد که کات‌سین‌های بازی را نیز رد کنید، علاوه‌ بر این‌ها باگ‌های متعدد در نبردهای بازی را نیز برطرف خواهد کرد. احتمالا در چند روز آینده شاهد عرضه‌ این بهینه‌ساز برای تمامی پلتفرم‌ها باشیم.

کات‌سین‌هایی که به پلیرها اجازه ندهند تا آنها را رد کنند، می‌توانند در مقطعی از بازی به شدت عذاب آور باشند. مخصوصا که کات‌سین‌های بخش داستانی بازی Jump Force به شدت خسته‌کننده و بد است. کاراکترهای بازی به شدت از لحاظ انیمیشن خشک هستند؛ انمیشن‌های مربوط به صورت کاراکترهای بازی به شدت افتضاح است و مانند آنچه در سال پیش به نمایش گذاشته شده نیستند و هیچگونه احساساتی در آنها دیده نمی‌شود.

Jump Force یک عنوان سه بعدی در سبک مبارزه‌ای است که توسط باندای نامکو ساخته شده است. کاراکترهای این عنوان بر اساس شخصیت مانگاهای معروف ساخته شده‌اند. کاراکترهای این بازی از سری مانگاهای معروفی مانند:  Hunter X Hunter ،Naruto ،One Piece ،Black Clover ،Bleach ،Dragon Ball Z، JoJo’s Bizarre Adventure و Yu Yu Hakusho به این عنوان راه پیدا کرده‌اند. ظاهرا کاراکتر Light Yagami از سری Death Note نیز در این عنوان حضور دارد، اما نه به‌صورت یک کاراکتر قابل بازی، و این موضوع به‌شدت ناامیدکننده است.

شما می‌توانید هم‌اکنون بازی Jump Force را برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان تهیه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: