نویسندگان فیلم Deadpool از نوشتن فیلم‌نامه ریبوت Pirates of the Caribbean انصراف دادند

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۵

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، به نظر می‌رسد نویسندگان فیلم‌ Deadpool، که پیش‌تر توسط دیزنی، به عنوان نویسندگان ریبوت فیلم دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) انتخاب شده بودند، از انجام این کار انصراف داده‌اند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

چند ماه پیش، دیزنی از ریت ریس (Rhett Reese) و پاول ورنیک (Paul Wernick)، نویسندگان فیلم Deadpool دعوت کرده بود تا نویسندگی فیلم‌نامه‌ی ریبوت فیلم دزدان دریایی کارائیب را برعهده گیرند. با توجه به این نکته که جانی دپ به شدت از حیث محبوبیت در نزد کاربران با مشکل مواجه شد و حضور او در این فیلم، ریسک از دست دادن بینندگان را به همراه داشت، دیزنی تصمیم گرفت هنرپیشه‌ی نقش محبوب جک اسپارو را کنار گذاشته تا داستان فیلم را با شخصیت جدیدی آغاز کند. جانی دپ آنقدر در نقش جک اسپارو محبوبیت و شهرت پیدا کرد که اگر نام اورا از سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب حذف کنیم، چیزی جز یک سری فیلم شکست خورده از آن‌ها باقی نخواهد ماند! اما متاسفانه در ریبوت فیلم دزدان دریایی کارائیب این اتفاق افتاد و دیگر شاهد حضور این شخصیت دوست داشتنی در نقش جک اسپارو نخواهیم بود!

در همین راستا و با توجه به موفقیت خوب فیلم Deadpool، دیزنی تصمیم گرفت از نویسندگان این فیلم بهره ببرد تا بتواند در نبود جانی دپ، با ساخت ریبوتی از فیلم دزدان دریایی کارائیب، محبوبیت رو به افول آن را بازگرداند. اما خبری غافلگیرکننده‌ای روز گذشته منتشر شد مبنی براینکه ریت ریس و پاول ورنیک از نوشتن فیلم‌نامه‌ی این فیلم انصراف دادند! هنوز مشخص نیست دقیقا چه اتفاقی افتاده! کسی نمی‌داند این تصمیم دیزنی بوده یا خود نویسندگان! هیچ خبر رسمی هم در این رابطه منتشر نشد. هرچند شایعه شده که دیزنی قصد استخدام نویسندگان جدیدی داشته و به همین خاطر با ریت و ورنیک قطع همکاری کرده است. در برخی از گزارشات نیز آمده این تصمیم ربطی به دیزنی نداشته و خود ریت و ورنیک از انجام این کار انصراف دادند.

با اینحال ریت و ورنیک که نویسنده‌ی فیلم معروف Zombieland نیز بودند، بار دیگر به این فیلم برگشتند تا نویسندگی سری دوم آن را تحت عنوان Double Tap آغاز کنند که اواخر سال جاری نیز اکران خواهد شد. با این اوصاف، یا دیزنی باید فعلا از ساخت ریبوت دزدان دریایی کارائیب دست بکشد، یا باید به سرعت به دنبال نویسنده‌ای مطرح باشد که در نبود جانی دپ، بتواند جایگاه این فیلم را از حیث محبوبیت در نزد کاربران حفظ کند و در عین حال، سعی کند نقش خالی دپ در آن احساس نشود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: