بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در بهار برای نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود

توسط صفا معتمد در ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice اثر تحسین‌شده استودیوی Ninja Theory بهار امسال برای سوئیچ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

تقریباً دو سال بعد از انتشار بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای PC و PS4، طی مراسم Nintendo Direct اعلام شد که این عنوان در راه نینتندو سوئیچ است. این عنوان اکشن از Ninja Theory به خاطر نحوه نمایش مشکلات روانی، روان‌پریشی و داستانش امتیازات بالایی دریافت کرد.

Hellblade نسبت به سایر عناوین Ninja Theory مانند Heavenly Sword, DmC و Enslaved روند توسعه متفاوتی در پیش‌گرفت و عنوانی بالغ‌تر محسوب می‌شود. برای مثال، مبارزات این عنوان در مقایسه با سایر عناوین هک‌انداسلش به استراتژی بیشتری نیاز دارد و در گیم‌پلی نیز، استفاده کمتری از HUD و بخش‌های آموزشی شده است.

داستان بازی در مورد شخصیت Senua است؛ جنگجویی از سلتیک که برای نجات روح معشوقه‌ خود راهی سفری خطرناک به Helheim می‌شود. در طول راه، سنوا با اثرات بیماری روان‌پریشی مبارزه می‌کند.

بعد از انتشار نسخه Xbox One و فروش صد هزار نسخه از Hellblade در آن کنسول، استودیوی Ninja Theory ده‌ها هزار دلار را به‌منظور افزایش آگاهی در موردسلامت‌روانی به مؤسسات خیریه اهدا کرد. مدتی بعد Ninja Theory با ایجاد بورسیه تحصیلی برای معلمان بهداشت روانی، قدم دیگری در راستای آگاهی‌سازی در مورد بهداشت روان برداشت.

اطلاعات چندانی در مورد نوع عرضه (دیجیتالی – فیزیکی) شدن Hellblade بر روی سوئیچ اعلام‌نشده و برای تاریخ عرضه نیز تنها به عبارت مبهم «بهار ۲۰۱۹» بسنده شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: