یوبی‌سافت: Assassin’s Creed دیگر یک عنوان نقش‌آفرینی است

توسط مهدی هفته خانک در ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۶:۳۰

طبق اعلام یوبی‌سافت، Assassin’s Creed Odyssey عملکردی فراتر از انتظارات از خود نشان داده و این فرانچایز حالا یک برند نقش‌آفرینی محسوب می‌شود. این بدین معنی است که به این زودی‌ها شاهد انتشار عنوانی با سبک و سیاق عناوین قدیمی این سری از سوی یوبی‌سافت نخواهیم بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر امیدوار هستید که سری Assassin’s Creed از حیطه نقش‌آفرینی که با دو نسخه اخیر خود یعنی Origins و Odyssey  بدان وارد شده است، خارج شود و عنوانی با سبک و سیاق نسخه‌های قدیمی این سری را شاهد باشیم؛ پس اخبار ناخوش‌آیندی برایتان داریم.

مدیرعامل یوبی‌سافت، Yves Guillemot، طی گزارش مالی این شرکت اذعان داشت که Assassin’s Creed Odyssey عملکردی فراتر از سطح انتظارات این شرکت از خود نشان داده است. وی این سری را یک برند مهم نقش‌آفرینی خواند، پس می‌توان نتیجه گرفت که بقیه بازی‌های سری هم ازاین‌پس بیش‌تر و بیش‌تر در المان‌های نقش‌آفرینی فرو خواهند رفت. البته پیش‌ازاین نیز در روند توسعه Odyssey، سازندگان گفته بودند که قصد دارند تا این سری را به‌طور کامل به یک فرانچایز نقش‌آفرینی تبدیل کنند.

اگر شما هم مثل من از طرفداران نسخه‌های قدیمی‌تر Assassin’s Creed هستید، Assassin’s Creed 3 Remastered که شامل همه DLC ها و همچنین بازی Assassin’s Creed Liberation نیز می‌شود، به‌زودی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: