جمع‌آوری امضا توسط کارمندان اکتیویژن برای اخراج مدیرعامل این شرکت

توسط مهدی صبح در ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۸

کارمندان اکتیویژن نامه‌ای واحد جمع‌آوری کردند تا مدیرعامل این شرکت یعنی Bobby Kotick را اخراج کنند تا از ۸۰۰ کارمند Activision-Blizzard که به‌تازگی اخراج شدند، حمایت کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

در پی اخبار ناراحت‌‌کننده‌ای که چند روز پیش مبنی بر اخراج ۸۰۰ کارمند اکتیویژن-بلیزارد منتشر شد، کارمندان نامه‌ای تنظیم کرده و آن را امضا کردند تا مدیرعامل شرکت اکتیویژن، Bobby Kotic اخراج شود.

مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد اظهار داشت:

درحالی که نتایج مالی ما در سال ۲۰۱۸ بهترین نتایج در تاریخ این شرکت بودند، ما متوجه پتانسیل کامل‌مان نبودیم.

درصورتی‌که این شرکت ۸ درصد از کارمندان با استعداد خود را اخراج کرده و این کارمندان ضرر کرده و نمی‌دانند چه کنند؛ یکی از هیئت‌ رئیسه‌هایی که تازه ماه گذشته به این‌ جمع اضافه‌شده بود، ۹۰۰ هزار دلار دستمزد گرفت.

 شایعه‌ی دزدی Bobby Kotick

کارمندان این جامعه و این شرکت درگذشته متحد نبودند اما حال آن‌ها در کنار کسانی که حتی در این صنعت مشغول به‌کار نیستند، برای حمایت از کارمندان اکتیویژن-بلیزارد دست‌به‌کار شده و نامه‌ای تنظیم کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند:

ما، کارمندان اکتیویژن و دوستان آن‌ها، به‌اندازه‌ی کافی تحمل کرده‌ایم. در اتحاد برای اخراج Bobby Kotick به ما بپیوندید.

این اظهارات با هشتگی با مضمون #FireBobbyKotick در جریان است. این پیام حامل پیامی مستقیم برای Bobby Kotick است که می‌گوید:

از بین بردن و تاثیر گذاشتن بر زندگی ۸۰۰ کارمند، درحالی‌که خود و مدیران کت‌شلواری دیگر علاوه بر دستمزد، میلیون‌ها دلار انعام دریافت می‌کنید، رهبری نیست، دزدی است.

یکی از این مشکلات کلیدی که کارمندان علیه آن متحد شدند و نامه نوشتند، ثروت Kotick است که با دزدی از دستمزد کارمندان این شرکت ساخته شده است، همچنین در جای دیگر زیر نظر و تایید Kotick، اکتیویژن تنها به یکی از مدیران مالی برای تغییر عنوان شغلی‌اش، ۱۵ میلیون دلار انعام پرداخت کرده است.

اتحاد کارمندان با شراکت وب‌سایت Coworker.org همراه بوده است. این وب‌سایت که کمپین‌های موفقی را راه‌اندازی می‌کند و به آن‌ها در نوشتن این نامه کمک کرده‌ ، تابه‌حال موفق به جمع‌آوری ۲۵۱۳ امضا از ۳۰۰۰ امضا شده است. مطمئنیم که این نامه تاثیرات بزرگی در این صنعت خواهد گذاشت. برای حمایت از این اتحادیه می‌توانید از این لینک اقدام کنید.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “جمع‌آوری امضا توسط کارمندان اکتیویژن برای اخراج مدیرعامل این شرکت”

 1. شدیدا استقبال می کنم

  ۲ ۰
  1. مهدی صبح گفت:

   با این وضعیت پیش اومده در استودیو اکتیویژن که استودیو بلیزارد رو هم داره با خودش میکشه پایین و اخیرا طرفداران از عملکردش راضی نبودند. بنده هم خواهان بازگشت مدیران و هیئت مدیره‌ی درست و حسابیم
   :pc: :pc: :pc:

   ۰ ۰