به عقیده‌ی جیمز کامرون Aquaman فیلمی غیرواقعی است

توسط علی پورمرادی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۰:۱۲

به عقیده‌ی جیمز کامرون، کارگردان افسانه‌ای هالیوود، که فیلم‌هایی در سبک aquatic-themed (فیلم‌هایی که بسیاری از صحنه‌ها و داستان اصلی آن در دریا و اقیانوس اتفاق می‌افتد) مانند Titanic و The Abyss را در کارنامه کاری خود دارد، فیلم Aquaman، بیشتر جنبه‌ی سرگرمی و فان دارد و بسیار از واقعیت دور است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزون با دنیای بازی همراه باشید.

جیمز کامرون طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Yahoo در رابطه با فیلم Aquaman اظهار نظر کرد که می‌توانید متن مصاحبه‌ی وی را در زیر بخوانید.

من هیچ وقت نمی‌توانستم فیلم Aquaman را بسازم، به دلیل آن که برای ساخت آن باید رابطه‌ی فیزیک و واقعیت را نادیده گرفت. این فیلم چشم‌اندازی بین اسطوره‌های یونان و داستان‌های خیالی پریان دارد. مردم هنگام تماشای این فیلم، به نوعی فقط در محیط زیر آب زوم می‌کنند، شاید چون آن‌ها ذهن خود را از قبل برای این موضوع آماده کرده بودند. مردم این فیلم را به دلیل شرایط خاص و ویژه‌‌گی‌های منحصر به فرد آن تماشا می‌کنند.

جیمزکامرون که خود چند اثر در سبک aquatic-themed ساخته است، به این نکته اشاره داشت که، او ساعات بسیاری را برای ساخت فیلم در زیر آب صرف کرده است. او داستان سرایی در زیر آب را بسیار جدی می‌گیرد. البته جیمزکامرون تماما نظر منفی در رابطه با فیلم Aquaman نداشت و از این فیلم ‌به دلیل اشاره به این نکته که  اقیانوس تبدیل به یک سطل زباله شده و باید به آن بسیار احترام گذاشت بسیار تمجید کرد.

از این‌ها گذشته، قسمت جدید فیلم Avatar در راه است و به گفته‌ی جیمز کامرون، این فیلم حسی بسیار متفاوت به نسبت Aquaman خواهد داشت و در ساخت این فیلم از تکنیک‌های جدیدی برای ضبط حرکت در زیر آب استفاده شده است. قسمت اول فیلم Aquaman، فراتر از انتظار ظاهر شد و با فروش یک میلیارد دلاری در باکس آفیس رکورد فوق‌‌العا‌ده‌ای از خود بر جای گذاشت. همچنین بر اساس آخرین اخبار سینما، با بر روی کار آمدن نویسنده‌ای جدید، ساخت قسمت دوم این فیلم در آینده نزدیک آغاز خواهد شد و همچنین انتظار می‌رود که قسمت دوم فیلم Avatar در تاریخ ۲۰ دسامبر سال ۲۰۲۰ (۳۰ آذر ۱۳۹۹) به انتشار برسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: