اکتیویژن: Destiny از لحاظ مالی انتظارات مارا برآورده نکرد

توسط سجاد عرفانی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

شاید یکی از مهم‌ترین اخباری که چند وقت پیش به گوش رسید، این بود که شرکت اکتیویژن بلیزارد ۸ درصد از تمام کارکنان خود را اخراج کرده است. حال به‌تازگی این شرکت و ناشر معروف اعلام کرده است که یکی از دلایل جدایی آنها از استودیو بانجی این بوده که Destiny ازلحاظ مالی آن‌گونه که لازم بوده انتظارات اکتیویژن را برآورده نکرده است. برای ادامه خبر همراه دنیای بازی شوید.

مدیر بخش اجرایی شرکت اکتیویژن، آقای Coddy Johnson اخیرا اطلاعاتی را در مورد عنوان Destiny و مشکلات این شرکت با استودیو بانجی به اشتراک گذاشت:

همان‌طور که می‌دانید در ابتدا تمامی حقوق عنوان Destiny متعلق به ما نبود و این چیز عجیبی نیست. تعداد زیادی از فرانچایزهای تحت نظر ما بدین‌گونه هستند. اما هنگامی‌که شما به‌طور کامل صاحب یک آی‌پی باشید؛ تمامی تجربیات، سود و ضررهای حاصل از آن به شما تعلق می‌گیرد.

او در ادامه گفت:

 عنوان Destiny ازلحاظ محتوا و کیفیت ساخت عنوان شگفت‌انگیزی بود، اما ازلحاظ مالی آن‌گونه که انتظار می‌رفت سودآور نبود.

سپس نظر خود را در مورد بسته گسترش‌دهنده Forsaken اعلام کرد:

Destiny 2‘s Forsaken عنوانی بود که به علت کمبود محتوا و کیفیت ضعیف به‌اندازه‌ی کافی سودآور نبود و به همین خاطر از دلایل اصلی به شمار می‌رفت که باعث شد تا سری تعداد زیادی از طرفداران خود را از دست بدهد.

سپس توضیح داد، که استودیو بانجی در حال حاضر در حال تهیه محتویاتی برای عرضه پس از انتشار بازی است و عنوان کرد که این محتویات به‌زودی آماده انتشار خواهند بود.

متاسفانه استودیو بانجی پس از جدا شدن از اکتیویژن، تمرکز کمتری بر روی عنوان Destiny 2 داشته است. آن‌ها به‌تازگی محتویاتی برای Annual Pass این عنوان عرضه کرده‌اند و احتمالا به‌زودی شاهد اعلام تاریخ عرضه بسته‌الحاقی Joker’s Wild باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: