تماشا کنید: شخصیت Jade به بازی Mortal Kombat 11 برمی‌گردد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۵۳

با توجه به آخرین اخبار بازی، به نظر می‌رسد استودیو NetherRealm قصد دارد شخصیت «جید» (Jade) را به بازی «مورتال کامبت ۱۱» (Mortal Kombat 11) برگرداند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان مراسم روز گذشته‌ی «کامبت کست» (Kombat Kast)، استودیو NetherRealm اعلام کرد که شخصیت جید به لیست مبارزان بازی مورتال کامبت ۱۱ برخواهد گشت.  در رابطه با شخصیت جید باید گفت که او بیشتر دوران زندگی خود را در کنار کیتانا و ملینا، به عنوان قاتل شخصی شائوکان سپری کرده است. جید، مبارز خانومی است با لباس سبز و بسیار شبیه به میلنا وکیتانا که تنها تفاوت قابل توجهی که با این دو دارد، پوست تیره او است. جید برای اولین بار در بازی مورتال کمبت ۲ و بصورت شخصیت مخفی و غیرقابل بازی ظاهر شد که حرکاتش بسیار شبیه کیتانا بود. حتی از سلاح بادبزن تیغه‌ای کیتانا نیز استفاده می‌کرد. جید بعدها به شخصیتی ثابت و قابل بازی در بازی مورتال کامبت ۳ تبدیل شد. سلاح او یک نیزه‌ی فلزی بود اما او از بومرنگ نیز به خوبی استفاده می‌کرد. آخرین بار جید در بازی مورتال کامبت ۹ مشاهده شد اما بعد از مرگ‌اش، در بازی «مورتال کامبت ۱۰» (Mortal Kombat 10) حضور نداشت. اما حالا شاهد بازگشت او از مرگ با ظاهری جدید و همان خشونت همیشگی هستیم که در مبارزات نزدیک حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

چند روز پیش شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه در پایگاه داده‌ی استیم، لیست اچیومنت‌های بازی مورتال کامبت ۱۱ در حالتی کوتاه شده منتشر شده بود. در آن لیست، شکل خلاصه‌ شده‌ای همانند نام جید (JAD) مشاهده می‌شد که ظاهرا منظور آن همان Jade بوده است. با این اوصاف، می‌توان نتیجه گرفت آن لیست شایعه نبوده و به زودی شاهد حضور شخصیت‌های دیگری نیز در بازی مورتال کامبت ۱۱ خواهیم بود.

لازم به ذکر است بازی مورتال کامبت ۱۱ در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت ۹۸) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین استودیو NetherRealm تریلر جدیدی در راستای حضور جید در بازی مورتال کامبت ۱۱ از این مبارز منتشر کرد که پیشنهاد می‌کنیم سبک مبارزه‌ی او را که بسیار جالب و تماشایی نیز هست در این تریلر تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: