امتیازات و نمرات بازی Crackdown 3 منتشر شد

توسط مهدی هفته خانک در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۹

بالاخره امروز با گذشت تقریبا ۵ سال از زمان معرفی، بازی Crackdown 3 منتشر خواهد شد. در ادامه با نقدها و نمرات منتشرشده از این عنوان همراه دنیای بازی باشید.

بازی Crackdown 3 امروز منتشر خواهد شد و جهان باز پر از هرج‌ومرج که درواقع فرمول این سری است را به نسل هشتم کنسول مایکروسافت خواهد آورد.

بازی شامل یک کمپین داستانی که قابلیت همکاری co-op را هم دارد می‌باشد که به شما اجازه انتخاب از بین سربازان ویژه (Agent) مختلف با مهارت‌های متفاوتی را می‌دهد. سپس نوبت به مود چندنفره بازی که Wrecking Zone نام دارد می‌رسد. نکته حیرت‌انگیزی که وجود دارد، استفاده بازی از سرورهای مایکروسافت برای پردازش انفجارهای وسیع و بزرگی است که در بازی رخ می‌دهند، انفجارهایی که سخت‌افزار خود ایکس‌باکس توان پردازش آنها را ندارد.

برخلاف بسیاری از بازی‌های چندنفره، Wrecking Zone سازوکار پیچیده‌ای ندارد و فراگیری آن آسان است. البته لازم‌ به‌ ذکر است، شما نمی‌توانید به تجربه مود چندنفره بازی با دوستان خود بپردازید، این قابلیت در زمان عرضه وجود ندارد و امیدواریم پس از عرضه به بازی اضافه شود.

همانند تمام بازی‌های دیگر مایکروسافت، Crackdown 3 بر روی رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد، همین‌طور با یک بار خریدن این عنوان، با استفاده از قابلیت Xbox Anywhere می‌توان آن را بر روی هر دو پلتفرم ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی دریافت کرد.

بازی‌هایی که مانند Crackdown 3 با تاخیرهای مختلفی را مواجه می‌شوند، به‌ندرت عملکرد رضایت‌بخشی را در زمان عرضه از خود نشان می‌دهند. حال نگاهی به نقدها و نمرات منتشرشده از این عنوان خواهیم داشت:

Hobby Consolas: ۸۴/۱۰۰

Press Start: ۷

EGM: ۷

Gameblog: ۷

Heavy: ۶.۸

VideoGamer: ۶

PCGamesN: ۶

Gamespot: ۶

Destructoid: ۶

GamesRadar+: ۶

Telegraph: ۶

Guardian: ۶

TrueAchievements۶

Screen Rant: ۵

CGMagazine: ۴.۵

Stevivor: ۴

God is a Geek: ۷/۵

Washington Post: ۵

DualShockers: ۵

Giant Bomb: ۴

بازی Crackdown 3 امروز به‌صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: