بازی Assassin's Creed III نینتندو سوییچ بازی Assassin's Creed III Remastered

بازی Assassin’s Creed III Remastered برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

توسط مهدی صبح در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۹

نسخه نینتندو سوییچ بازی Assassin’s Creed III Remastered حقیقت دارد اما نسبت به پلتفرم‌های دیگر کمی دیرتر منتشر خواهد شد؛ برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

خبرهایی که منتشر شد حقیقت دارند و بازی Assassin’s Creed III Remastered قطعا در ادامه‌ی سال برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در اوابل این هفته نسخه این بازی برای کنسول سوییچ در وب‌سایت یوبی‌سافت مشاهده شد و با پیامی که امروز توسط نینتندو منتشر شد، ساخت این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ به صورت رسمی تایید شد. همانند دیگر نسخه‌های این بازی برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، نسخه سوییچ این بازی شامل بازی اصلی AC3 و اسپین‌آف آن یعنی Assassin’s Creed Liberation خواهد بود. تمام DLC هایی که قبلا برای این بازی منتشر شده بودند نیز در این نسخه وجود خواهند داشت.

تنها تفاوت بزرگ نسخه این بازی برای کنسول سوییچ تاریخ انتشار آن خواهد بود. به جای این‌ که بازی Assassin’s Creed III Remastered  برای کنسول سوییچ همراه با نسخه‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در ۲۹ مارس منتشر شود، کمی دیرتر منتشر خواهد شد. ۲۱ ماه می (۳۱ اردیبهشت) تاریخی است که برای انتشار نسخه سوییچ این بازی اعلام شده است. این فاصله تنها ۶ هفته است و برای کسانی که کنسول سوییچ دارند، تجربه بدی نخواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: