بازی Call of Duty: Infinite Warfare 2 ساخته نخواهد شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

طبق آخرین اخبار بازی، آقای «رابرت بولینگ» (Robert Bowling)، یکی از توسعه‌دهندگان اسبق بازی Call of Duty: Infinite Warfare، اعلام کرد که نسخه‌ی دوم این بازی ساخته نخواهد شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در سال ۲۰۱۶ میلادی، شرکت «اینفینیتی وارد» (Infinity Ward) بازی Call of Duty: Infinite Warfare را به صورت رسمی منتشر کرد. این بازی که در بخش داستانی امتیازات خوبی کسب کرد و مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفت، نتوانست در بخش چندنفره آنچنان که انتظار می‌رفت محبوبیت کسب کند.

اما خب هر بازی که عنوان Call of Duty را یدک می‌کشد، حتی در اوج انتقادات منفی نیز محبوبیت خاصی نزد کاربران دارد و بازی Call of Duty: Infinite Warfare نیز از این قائده مستثنی نبود و همانند دیگر بازی‌های Call of Duty، محبوبیت خاصی نزد برخی کاربران داشت. اما متاسفانه این کاربران دیگر دنباله‌ای از این بازی نخواهند دید! طی پستی که آقای رابرت بولینگ، یکی از توسعه‌دهندگان اسبق بازی Call of Duty: Infinite Warfare، در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر منتشر کرد، به نظر می‌رسد نسخه‌ی دوم این بازی قرار نیست ساخته شود و بهتر است کاربران منتظر آن نباشند. با اینکه در مورد علت این تصمیم هیچ توضیحی ارائه نشد، اما همانطور که در اول خبر به آن اشاره داشتیم، به احتمال زیاد عدم کسب محبوبیت و موفقیت مورد انتظار در بین کاربران، سازندگان بازی را برآن داشت تا از ساخت دنباله‌ی این بازی، صرف نظر کنند.

او در ادامه‌ی پست خود اعلام کرد که شرکت اینفینیتی وارد بر روی عنوانی جدیدتر از سری‌ بازی‌های Call of Duty مشغول به کار است که برخلاف بازی Call of Duty: Infinite Warfare که سبکی علمی تخیلی داشت و بازی Call of Duty: WW2 که مربوط به جنگ جهانی دوم بود، این بازی جدید، کمی مدرن‌تر و واقع‌گرایانه‌تر خواهد بود.

متن پست رابرت بولینگ به شرح زیر است:

بازی Call of Duty: Infinite Warfare به هیچ وجه ساخته نخواهد شد. اما در ازای آن، امسال یک بازی مدرن‌تر از Call of Duty معرفی خواهد شد. نگران نباشید!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: