تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی The Liar Princess and The Blind Prince منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۵

طبق آخرین اخبار بازی، استودیو «نیپون ایچی سافت وار» (Nippon Ichi Software)، تریلری جدید و غم‌انگیز از بازی دو بعدی خود، The Liar Princess and the Blind Prince، منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

بازی The Liar Princess and the Blind Prince هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس است و کاربران در سرتاسر جهان، می‌توانند این بازی را تجربه کنند. در رابطه با جزئیات بازی The Liar Princess and the Blind Prince، برای آن دسته از عزیزانی که اطلاعی در رابطه با آن ندارند باید بگوییم که این بازی، داستان یک گرگ تنها را روایت می‌کند. گرگی که تصادفا به یک شاهزاده حمله می‌کند که این حادثه، منجر به کور شدن شاهزاده می‌شود. گرگ از کار خود ناراحت شد و با کمک یک جادوگر، خود را به شکل شاهزاده خانمی در می‌آورد تا بتواند با رساندن شاهزاده کور شده به جادوگر، به نحوی بینایی او را بازگرداند.

همانند بازی Dokuro، که در رابطه با نجات یک پرنسس بود، این بازی نیز کاربران را در مسیر پرخطری قرار می‌دهد که کاربران برای نجات جان شاهزاده، باید از این مسیر پرخطر گذر کنند. خوشبختانه برای مقابله با موجودات خطرناک، شاهزاده خانم می تواند بار دیگر به شکل گرگ در آید تا قدرت بیشتری برای این کار داشته باشد. اینطور که به نظر می‌رسد، با یک بازی هیجان انگیز طرف هستیم؛ چراکه شاهزاده‌ خانم داستان، در اصل همان گرگی است که به شاهزاده جمله کرده و این موضوع احتمالا در انتهای بازی مشخص خواهد شد. با اینحال شما عزیزان می‌توانید تریلر این بازی را در زیر تماشا کنید و اگر از کاربران کنسول پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ هستید، پیشنهاد می‌شود حتما این بازی دو بعدی جذاب را تجربه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: