بازی Titanfall 2 پس از انتشار بازی Apex Legends دوباره احیا شده است

توسط پرهام فروزان در ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، به نظر می‌رسد تعداد بازیکن‌های بازی Titanfall 2 پس از انتشار بازی رایگان Apex Legends روبه رشد بوده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

پس از آنکه شرکت الکترونیک آرتز، (EA) و استودیو ریسپاون، (Respawn) بازی جدید و رایگان Apex Legends را که در سبک بتل رویال است منتشر کرده‌اند که این بازی، بازخوردهای خوبی هم از طرف منتقدین و مردم دریافت کرده است؛ به طوری که امروز اعلام شد این بازی به رکورد ۲۵ میلیون بازیکن رسیده است. حالا اعلام شده که همزمان با انتشار این بازی، بازی Titanfall 2 نیز دوباره احیا شده و تعداد بازیکن‌های آن روبه افزایش است.

بر اساس گزارش‌ها، پس از انتشار بازی Apex Legends، تعداد بازیکن‌های آنلاین بازی Titanfall 2 رشد چشمگیری داشته است؛ به طوری که این آخر هفته چیزی بالغ بر ۱۰ هزار بازیکن همزمان روی ایکس باکس وان در حال تجربه این بازی بوده‌اند و میانگین روزانه ۲ تا ۳ هزار بازیکن آنلاین روی این پلتفرم به ثبت رسیده است. تعداد بازیکن‌های این بازی در رایانه‌های شخصی نیز روند افزایشی داشته و آخر هفته چیزی بالغ بر ۳ تا ۴ هزار بازیکن همزمان این بازی را تجربه کردند که میانگین بازیکن‌های روزانه آن نیز ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر بوده است. قبل از انتشار بازی Apex Legends، تعداد بازیکن‌های بازی Titanfall 2بر روی پلتفرم پلی استیشن ۴ چیزی حدود ۲ هزار نفر بوده است اما بعد از انتشار بازی Apex Legends، تعداد آن‌ها با روند رو به رشدی روبرو بوده است.

بازی‌های Apex Legends و Titanfall 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: