فروش بازی Resident Evil 7 مرز ۶ میلیون نسخه را رد کرد

توسط سارا بیگی در ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۸:۳۰

طبق آخرین اخبار بازی، شرکت کپکام به تازگی بازی‌های پلاتین (Platinum، بازی‌هایی که توسط شرکت منتشر می‌شودند و فروش بیش از یک میلیون را تجربه می‌کنند) خود را به روزرسانی کرده است که طی آن، بازی Resident Evil 7 توانست به فروش بیش از ۶ میلیون نسخه برسد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در بین فروش بازی‌های سری « رزیدنت ایول» (Resident Evil)، بازی‌هایی که در سبک اکشن و ترسناک طراحی شده‌اند، همیشه در بدترین شرایط هم روند خوبی را داشتند و مورد استقبال زیادی از سمت کاربران قرار گرفتند. بازی Resident Evil 5 هنوز هم دومین بازی پر فروش لیست پلاتین (بعد از بازی Monster Hunter World) با فروش کلی ۱۱ میلیون نسخه در سطح جهان است. نسخه اصلی این بازی در حدود ۷.۴ میلیون و نسخه طلایی بازی ۲.۳ میلیون نسخه فروش داشته است. این بازی در پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان هم تا ۱.۳ میلیون نسخه فروخته شده است. در همین حال، بازی Resident Evil 6 مجموعا تا ۸.۸ میلیون نسخه (که ۱.۶ میلیون این آمار به پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ اختصاص دارد) فروش رفته است. به ویژه در این بین، بازی Resident Evil 7 که تا فروردین امسال ۵ میلیون نسخه فروش داشته، هم اکنون به فروش بالای ۶ میلیون نسخه‌ در سطح جهان رسیده است.

همچنین به نظر می‌رسد جدیدترین نسخه‌ی بازی Resident Evil یعنی Resident Evil 2 هم به موفقیت چشم‌گیری دست پیدا کند و به زودی وارد لیست پلاتین شرک کپکام شود. چراکه این بازی تاکنون فروش بیش از ۳ میلیون نسخه را رد کرده است. لازم به ذکر است بازی Resident Evil 7 هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: