کارگردان فیلم Metal Gear Solid: بازی Death Stranding شما را غافلگیر خواهد کرد

توسط صفا معتمد در ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۰

تمام کسانی که بازی Death Stranding، عنوان بعدی استودیوی کوجیما را بازی کرده‌اند، شگفت‌زده شده‌اند. Jordan Vogt-Roberts کارگردان فیلم Metal Gear Solid نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

Vogt-Roberts که پیش‌ازاین فیلم Kong: Skull Island را کارگردانی کرده بود، به‌عنوان کارگردان فیلم Metal Gear Solid انتخاب‌شده است. او عکسی از خودش در کنار کوجیما و شینکاوا در توئیتر منتشر کرد و خبر داد که بالاخره موفق به تجربه بازی Death Stranding شده است:

خب کوجیما اجازه داد Death Stranding بازی کنم! دنیایی که خلق کردن بی‌نقص و بی‌نظیره. مثل این میمونه که کوجیما و شینکاوا یه مواد مخدر شده باشن و مصرفشون کنی.

Vogt-Roberts در ادامه حس بازی را با حس تماشای فیلم Mad Max: Fury Road مقایسه کرد. وی سپس گفت که وجود چنین بازی‌ای در دنیای امروز واقعا شگفت‌آور بوده و او از این بابت بسیار سپاسگزار است. وی با اعلام اینکه طرفداران برای بسیاری از غافلگیری‌های بازی Death Stranding آماده نیستند، پیام توئیتر خود را این‌گونه به‌پایان رساند: «شما. آماده. نیستید!»

به نظر می‌رسد Vogt-Roberts بسیار در مورد چیزهایی که ذر بازی Death Stranding دیده هیجان‌زده است. تمام تریلرهایی که تاکنون از بازی پخش‌شده نشان می‌دهد کوجیما و افرادش بازی دیوانه واری تدارک دیده‌اند. دنبال کردن پروسه توسعه Death Stranding بسیار لذت‌بخش بوده و امیدواریم در ماه‌های آینده تریلرها و اطلاعات بیشتری در مورد این بازی برای عموم منتشر شود.

بازی Death Stranding به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد، ولی در حال حاضر تاریخ عرضه مشخصی ندارد.

خب @HIDEO_KOJIMA_EN اجازه داد DEATH STRANDING بازی کنم! دنیایی که خلق کردن بی‌نقص و بی‌نظیره. مثل این میمونه که کوجیما و شینکاوا یه موادمخدر شده باشن و مصرفشون کنی. یادتون هست چطور FURY ROAD شما رو غافلگیر کرد و باعث شد بپرسین چنین معجزه‌ای چطور به وجود اومده؟ شما. آماده. نیستید!

Jordan Vogt-Robers (@VogtRoberts)، ۱۷ بهمن، ۱۳۹۷

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: