تماشا کنید: معرفی بخش PvP در بازی World War Z

توسط مهدی صبح در ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

تمام ویدیوهایی که تا به حال از عنوان World War Z ساخته استودیو Saber Interactive مشاهده کردیم، روی بخش های co-op و PVE و مبارزه با زامبی‌ها تمرکز داشته‌اند. این بخش واقعا خوب به نظر می‌رسد اما آن‌طور که مشخص شده، برای بازیکنانی که اهل رقابت هستند، بخش PVP‌ نیز در نظر گرفته شده است. تریلری از این بازی منتشر شده که مبارزه در بخش PVP را به تصویر می‌کشد. خصوصا بخش مبارزه بازیکن با بازیکنان دیگر و زامبی‌ها. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

۵ بخش منحصر به فرد برای قسمت PVP‌ در نظر گرفته شده است. بخش Scavenge Raid بازیکنان را وادار به مبارزه برای جمع‌آوری منابع می‌کند. در بخش Vaccine Hunt باید اشیایی را پیدا کنید و آن‌ها را نگه‌ داشته تا امتیاز کسب کنید. Swarm Deathmatch‌ همان بخش Deathmatch‌ خودمان است. Swarm Domination نیز باید مناطق مختلف را تسخیر کنید تا امتیاز گرفته و برنده شوید. در آخر نیز بخش معروف King of The Hill است که باید یک منطقه را تسخیر کرده و آن را برای خود نگه‌ دارید تا با کسب امتیاز برنده شوید. به نظر نمی‌رسد که بخشی وجود داشته باشد که زامبی در آن مشاهده نکنیم.

باید منتظر مانده و ببینیم که آیا Saber Interactive بخشی کاملا PVP و بدون حضور زامبی‌ها به بازی اضافه می‌کند یا خیر؟ در بخش کمپین یا داستانی نیز بازیکنان به شهرهایی مانند نیویورک و مسکو سفر کرده و همراه با سه بازیکن دیگر به مبارزه با زامبی‌ها می‌پردازند. با وجود ۶ نوع قهرمان (کلاس مختلف) و هزاران زامبی در یک صحنه از بازی World War Z به طور قطع بازی حرفی برای گفتن خواهد داشت. این بازی امسال برای Xbox One، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. در ادامه تریلر مذکور را می‌توانید تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید