کارمند سابق سونی به استودیو Initiative مایکروسافت پیوست

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، گزارش شده که کارمند با تجربه‌ی شرکت سونی، خانم «ویکتوریا میلر» (Victoria Miller)، به استودیو‌ی تازه تأسیس مایکروسافت یعنی Initiative پیوسته است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اینطور که مشخص است، مایکروسافت برای بخش گیمینگ خود برنامه‌ی ویژه‌ای تدارک دیده است. پس از گذشت سال‌های زیاد و دیدن سونی و کنسول‌های محبوبش به عنوان حاکمان بلامنازع دنیای گیمینگ، مایکروسافت بالاخره دست بکار شد و تصمیم گرفت استودیو‌های بازی سازی زیادی را به بخش گیمینگ خود اضافه کند تا بتواند در مقابل رقیب قدرت‌مند خود حرفی برای گفتن داشته باشد.

اگر خبر‌های مربوط به بخش گیمینگ مایکروسافت را دنبال کرده باشید، قطعا می‌دانید که استودیوی جدید و تازه تأسیس مایکروسافت، Initiative، که در شهر سانتا مونیکا واقع شده، تا کنون یکی از پر سرو صدا ترین استودیو‌های بازی سازی این شرکت بوده است. نه بخاطر ساخت عناوینی جدید، چرا که فعلا مشخص نیست این استودیو در حال ساخت چه بازی است، بلکه به خاطر افرادی که به استخدام آن در آمده‌اند!

طبق آخرین گزارش مربوط به استودیو Initiative، تاکنون نام‌های بزرگی به این استودیو پیوسته‌اند که از جمله‌ی معروف ترین آن‌ها می‌توان به آقای تام شفرد (Tom Shepherd) یکی از توسعه دهندگان با سابقه‌ی شرکت راک استار، آقای درو موری (Drew Murry)، یکی از توسعه‌دهندگان شرکت اینسامنیاک گیمز و همچنین آقای کریس اونیل (Chris O’Neill)، طراح مراحل بازی معروف و محبوب God of War اشاره کرد. امروز اما بازم هم استودیو Initiative همه را غافلگیر کرد و کارمند شرکت رقیب خود را که هشت سال سابقه‌ی حضور در شرکت سونی را نیز داشته به خدمت گرفت.

نام این شخصی، ویکتوریا میلر است که طی هشت سال حضور خود در شرکت سونی، در ساخت بازی‌هایی چون Detroit: Become Human، Until Dawn، Beyond: Two Souls، No Man’s Sky LittleBigPlanet 3 و عناوینی دیگر مشارکت داشته است. با توجه به اینکه عناوین نام‌ برده در نوع خود عناوینی بسیار مهیج، با کیفیت، جذاب و محبوب هستند، قطعا خانم ویکتوریا میلر نقش اساسی در برنامه‌های آینده‌ی مایکروسافت در بخش گیمینگ ایفا خواهد کرد.

فعلا مشخص نیست استودیو Initiative در حال ساخت چه عناوینی است اما با این افرادی که به استخدام آن در آمده‌اند، قطعا شاهد تولید یکی از بهترین بازی‌های انحصاری ایکس باکس توسط این استودیو خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید