نام برخی از شخصیت‌های بازی Mortal Kombat 11 فاش شد

توسط سارا بیگی در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۵

طبق آخرین اخبار بازی، به لطف Steam Achievement، اطلاعاتی راجع به شخصیت‌های بازی «مورتال کامبت ۱۱» (Mortal Kombat 11) فاش شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همرا شوید.

با اینکه در طی ماه گذشته، اطلاعات زیادی درباره‌ی بازی مورتال کامبت ۱۱ به دست آورده‌ایم، اما می‌توان گفت که هنوز هم تنها درباره‌ی نیمی از شخصیت‌هایی که در فهرست نهایی بازی حضور دارند می‌دانیم. طبق خبری که دیروز منتشر شد، به نظر‌ می‌رسد از طریق لیست اچیومنت‌های استیم، نام تعدادی از شخصیت‌های بازی مورتال کامبت ۱۱ فاش شده باشد که البته هنوزم از صحت این خبر مطلع نیستیم.

در پایگاه داده Steam (یک وبسایت که انواع مختلفی از اطلاعات مربوط به Steam Valve را منتشر می‌کند) برخی متوجه شده‌اند که لیست اچیومنت‌های بازی مورتال کامبت ۱۱ در یک فرم اولیه ظاهر شده است. با اینکه این «اچیومنت‎‌ها» (Achievements) هنوز به درستی نام گذاری نشده‌اند، اما به نظر می‌رسد که نه تنها نشان می‌دهند که چه کاری باید انجام داد تا اچیومنت‌ها را در طول بازی بتوان کسب کرد؛ بلکه ممکن است نام احتمالی و بالقوه بعضی از شخصیت‌هایی که در بازی ظاهر خواهند شد را فاش کرده باشند. بسیاری از این نام‌ها تنها با سه حرف اول اسامی شخصیت‌ها مشخص شده و هنوز به درستی نمی‌توان حدس زد که چه کسانی می‌توانند باشند.

برای مثال «TROPHY_ID_PERFORM_2_DIFFERENT_FATALITIES_WITH_BAR» یکی از الزامات کسب جایزه یا «تروفی» ( trophy) است، و می‌توان فرض کرد «BAR» در آخر این متن احتمالا اشاره به نام شخصیت Baraka، یکی از شخصیت‌های بازی مورتال کامبت ۱۱، دارد که قبلا حضورش در این بازی فاش شده بود. سر نخ‌های مشابه این متن، ۲۰ تا از نام گذاری‌های سه تایی دیگری در پایان اچیومنت‌ها را آشکار می‎‌سازد که احتمالا اشاره به شخصیت‌های دیگری که قبلا هم معرفی شده‌اند، دارد.

با این حال، مواردی دیگری هم وجود دارند که به نظر می‌رسد شخصیت‌های بیشتری را نشان می‌دهند که هنوز در بازی ظاهر یا معرفی نشده‌اند. در بخش زیر، یک لیست کامل از نام گذاری‌های سه تایی که هنوز خبری از اسم کامل آن‌ها نمی‌دانیم، وجود دارد:

 • CAS
 • CET
 • ERR
 • FRO
 • JAC
 • JAD
 • KOL
 • KOT
 • KUN
 • LIU
 • TER

برخی از این‌ها به احتمال زیاد بسیار واضح است. «CAS» احتمالا Cassie Cage (کسی کیج) و «ERR» به احتمال زیاد Erron Black (ارن بلک) است. «JAD» می‌تواند Jade (جید) باشد، «LIU» هم می‌تواند نشان از Liu Kang (لیو کینگ) داشته باشد و «KUN» به احتمال زیاد همان Kung Lao (کونگ لاو) و یا kung jin (کونگ جین) باشد. علاوه بر این، «FRO» شاید Frost (فراست) باشد، «JAC» احتمالا Jackie Briggs (جکی بریج) و «KOT» شاید Kotal Kane (کوتال کین) است. «CET ،KOL و TER» درحال حاضر عناوینی ناشناخته هستند. این احتمال وجود دارد که این سه شخصیت، شخصیت‌های جدیدی باشند که در بازی حضور پیدا می‌کنند، اما هنوز گفتن آن سخت است.

در نظر داشته باشید که هیچکدام از این‌ها در حال حاضر توسط استودیو NetherRealm تایید نشده است و به همین سبب نباید به عنوان حقیقت کامل در نظر گرفته شود. مطمئنا اطلاعات بیشتری درمورد این بازی در ماه‌های آتی به دست خواهد آمد. بازی مورتال کامبت ۱۱ در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۸، برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: