مدت زمان بازی The Outer Worlds تقریبا برابر بازی Star Wars: Knights of the Old Republic 2 است

توسط مهدی هفته خانک در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۳۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، استودیو Obsidian Entertainment اعلام کرد که مدت زمان بازی The Outer Worlds تقریبا برابر با بازی Star Wars: Knights of the Old Republic 2 خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تیم کین و لئونارد بویارسکی، کارگردانان بازی The Outer Worlds، در استودیو Obsidian Entertainment، اخیرا در مورد انتظارات بیش از حدی که از این بازی وجود دارد به گفت و گو پرداختند. در طول این صحبت‌ها، کمی به طول داستان بازی پرداخته شد که یه نظر می‌رسد این بازی از چیزی که برخی می‌پنداشتند، کوتاه‌تر باشد. در حقیقت، طول بازی، با توجه به سبک بازی کردن هر فرد متفاوت خواهد بود.

تیم کین در این مورد گفت:

برخی انتظار صدها ساعت گیم پلی از این عنوان را دارند؛ خیر این چنین نیست.

لئونارد بویارسکی اذعان داشت که طول داستان بازی The Outer Worlds تقریبا برابر با بازی Star Wars: Knights of the Old Republic 2 خواهد بود. سپس به این نکته اشاره کرد که در مورد افتتاحیه‌ی این بازی، برخی افراد در عرض ۴۵ دقیقه تا یک ساعت آن را رد کرده اند، در حالی که برخی بین ۳ تا ۴ ساعت با آن درگیر بوده‌اند. در نتیجه مدت زمان بازی، با توجه به سبک بازی هر فرد یکسان نخواهد بود.

تیم در این باره گفت:

واقعا برای ما سخت است تا ساعت مشخصی را برای حجم گیم‌پلی بازی The Outer Worlds مشخص کنیم. این به شما بستگی دارد که چگونه این بازی را بازی خواهید کرد. برای مثال، اگر شما تصمیم بگیرید بازی را با مخفی کاری پیش ببرید، بازی بسیار طولانی تر خواهد شد نسبت به وقتی که مبارزه را انتخاب می‌کنید؛ اگر هم در بازی به گفت و گو بپردازید، خود روش مبارزه‌ هم در نوع خود طولانی خواهد شد.

همچنین به نظر تیم، به دلیل وجود حالت‌ها و روش‌های مختلف در گیم‌پلی بازی، ارزش تکرار آن بسیار زیاد خواهد بود. همچنین وی، وجود گزینه‌های مختلف برای انتخاب در طول بازی را تأیید کرد و همین را هم یکی دیگر از دلایل ارزش تکرار بازی دانست. با اینکه طول بازی از چیزی که انتظار می رفت کمتر است، ولی لئونارد می‌گوید که تیم آن‌ها تصمیم گرفته تا تمرکز خود را بر روی ارزش تکرار بازی بگذارد؛ این ویژگی احتمالا باب میل طرفداران ژانر نقش آفرینی خواهد بود.

لئوناردو گفت:

به دلیل بودجه‌ی محدود ما، لازم بود تا بازی کوچک‌تر و جمع و جور‌تری ساخته شود، نه یک بازی سند باکس که در آن شما می‌توانید هر جایی بروید و هر کاری انجام دهید.

بازی The Outer Worlds در اواخر امسال برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی فیزیکی بازی فقط بر روی کنسول‌ها در دسترس است و این عنوان بر روی رایانه‌های شخصی فقط به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. همچنین بازی ۶۰ دلار قیمت دارد و خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: