TAKE-TWO 2K

رونمایی از بازی جدید شرکت ۲K Games در سال آینده

توسط کسری نیاول در ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۲

برای مدت‌های طولانی، شرکت Take-Two، بازی‌های شرکت تحت مالکیت خود ،۲K Games، را به عنوان بزرگترین و محبوب‌ترین بازی معرفی می‌کرد. حال به تازگی مشخص شده است که قرار است بازی جدیدی از طرف این شرکت معرفی شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Take-Two قرار است در هنگام ارائه گزارش مالی سال ۲۰۲۰ خود، بازی جدیدی از شرکت ۲K Games را نیز معرفی کند. Take-Two عنوان کرده است که شرکت ۲K Games قرار است در ماه جاری، جزئیات بیشتری را از این بازی منتشر کند. آقای «استراوس زلنیک» (Strauss Zelnick)، مدیرعامل شرکت Take-Two، عنوان کرده است که این شرکت انتظارات زیادی از این بازی دارد. پیش از این قرار بود این بازی در گزارش مالی سال ۲۰۱۹ رونمایی شود اما رونمایی آن به سال بعد موکول شد.

در مورد اینکه شرکت Take-Two چه بازی را می‌خواهد معرفی کند شایعات بسیاری منتشر شده است. آن‌ها اعلام کردند این بازی جدید، عنوانی از یکی از محبوب‌ترین فرانچایز‌های ساخته شده توسط شرکت ۲K Games خواهد بود. در همین راستا، برخی‌ها به معرفی بازی Borderlands 3 اشاره دارند و برخی دیگر، به معرفی عنوان جدیدی از سری بازی‌های BioShock امید دارند. به تازگی شرکت ۲K Games، استودیوی جدیدی نیز در منطقه‌ی Silicon Valley خریداری کرده است که توسط «مایکل کاندری» که سابقه کار بر روی بازی Dead Space و چندین عنوان از سری Call of Duty را دارد، مدیریت می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید