ساخت بازی Romans: Age of Caesar توسط استودیو Firefly

توسط مهدی صبح در ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۸:۰۰

استودیو Firefly مدت زمان زیادی است که جای خود را در قلب طرفداران بازی‌های استراتژیک باز کرده است. این اتفاق در پی انتشار سری بازی‌های قلعه یا Stronghold در سال ۲۰۰۱ میلادی افتاد. حال بازی Romans: Age of Caesar از سوی این استودیو معرفی شده است. در سری بازی‌های قلعه، با این که هر چه جلوتر پیش رفتیم کیفیت این عناوین کم‌تر از قبل شد، اما هیچ‌گاه عنوانی ضعیف توسط این استودیو عرضه نشد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

استودیو Firefly در سال ۲۰۰۷ میلادی جسارت به خرج داد و عنوان Stronghold Kingdoms را در سبک MMORTS منتشر کرد. این عنوان بعدها در سال ۲۰۱۷ دوباره بر روی استیم و برای گوشی های موبایل منتشر شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که بیش از ۶ میلیون نفر عنوان Stronghold Kingdoms را تجربه کردند؛ نتیجه‌ای که استودیو Firefly قصد دارد در عنوان بعدی‌اش دوباره به دست آورد و حتی رکورد آن را بشکند.

لیست عناوین مطلب

جایگاه بازی Romans: Age of Caesar

این عنوان جدید که جانشینی برای Stronghold Kingdoms خواهد بود، Romans: Age of Caesar نام دارد و در حال حاضر در بخش آلفا قرار دارد که بازیکنان می‌توانند با مراجعه به این وب‌سایت برای آن ثبت‌نام کنند. کاملا مشخص است که استودیو Firefly برای ساخت بازی Romans: Age of Caesar از CivCity: Rome الهام گرفته است.

در این بازی به جای این‌که یک شخص مسئول بازسازی روم و شهرهای آن باشد، بازی این مسوولیت را به عهده شما و ۱۵ بازیکن دیگر می‌گذارد. شما و بازیکنان دیگر به عنوان فرماندار نقش خواهید داشت. شما می‌توانید منابع‌تان را با یکدگیر به اشتراک بگذارید و راه‌ های ارتباطی با دیگر شهرهای امپراطوری روم را بازسازی کنید. در کنار این‌که می‌توانید با یکدیگر همکاری داشته باشید، ممکن است با دیگر فرمانداران به مشکل بر بخورید.

امکانات اصلی بازی را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

بازسازی روم همراه با یکدیگر: با هزاران بازیکن دیگر برای بازسازی شهرهای بزرگ و امپراطوری روم همکاری کنید.

رشد اقتصادی: منابع، دانش و نیروهایتان را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید تا شهرهایتان را گسترش داده و به صاحب منطقه‌ای منحصر به فرد تبدیل شود.

محافظت از قلعه: در حالی که به ساختن راه‌ها، خدمات و طراحی اقتصادتان مشغول هستید، ارتش بربرها را عقب برانید.

یک امپراطوری بسازید: با رومی‌های دیگر مبادله کنید، با هموطنان‌تان همکاری کنید و ارتش وحشی‌های انگلیس تا آفریقا را از بین ببرید.

سزار را بکشید: راه خود را به بالاترین مقام سنا پیدا کنید. تا چه مدت قادر به نگهداری لقب سزار خواهید بود؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: