جزئیات محتویات پس از عرضه بازی Anthem مشخص شد

توسط مهدی هفته خانک در ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۰

طبق برنامه‌ی منتشر شده برای محتویات پس از عرضه‌ی بازی Anthem، یک قلعه‌ی جدید و همینطور رویدادی که با نام cataclysm شناخته می شود، به همراه تعدادی ماموریت جدید و افزایش روند پیشرفت بازیکنان، در ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که استودیو «بایوور» (Bioware)، در مورد جدید‌ترین بازی خود، Anthem، و محتویاتی که پس از به اتمام رساندن بازی در دسترس خواهد بود اطلاعاتی را ارائه می‌دهد. اخیرا ویدیویی منتشر شد که به معرفی مکانیک ساخت و ساز در بازی، درجات سختی مختلف آن و همچنین ماموریت‌های افسانه‌ای می‌پرداخت که همگی پس از به اتمام رساندن بازی در دسترس خواهند بود. حال به نظر می رسد که اطلاعات منتشر شده کافی نبوده و سازندگان در مورد محتویاتی که پس از عرضه‌ی بازی برای آن منتشر خواهد شد اظهار نظر کرده‌اند. این محتویات شامل ۳ بخش است.

در ماه مارچ (اسفند یا فروردین)، بخش اول: «Echoes of Reality» (تشعشعات واقعیت) برای بازی منتشر خواهد شد. طبق اطلاعاتی که Ben Irving، تهیه کننده‌ی بازی Anthem، در توییتر ارائه داده، بخش اول خود به ۳ قسمت تقسیم می شود: «Evolving World» (دنیای در حال تکامل)، «Stronger Together» (در کنارهم قوی تریم) و «Cataclysm» (دگرگونی عظیم). در مورد Cataclysm اعلام شده که این رویداد دارای زمان معین خواهد بود که در طی این زمان، آب و هوای بازی دچار تغییرات خواهد شد. همچنین دشمنان نسبت به قبل قوی تر شده و فعالیت‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شود.

Echoes of Reality، علاوه بر موارد مذکور، جوایز جدید، یک قلعه‌ی جدید و تعدادی ماموریت به بازی اضافه خواهد کرد و همچنین شاهد رشد سیستم پیشروی بازی، گروه‌ها و رده بندی‌ها خواهیم بود. البته هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی برای این محتویات اعلام نشده و همچنین حجم دقیق محتویاتی که این بخش به بازی اضافه خواهد کرد هم مشخص نیست. بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه برای پلتفرم‌های  ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: