ادامه فیلمبرداری فیلم World War Z 2 به بهار سال ۲۰۱۹ موکول شد

توسط علی پورمرادی در ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۵

براساس آخرین گزارشات، فیلم برداری فیلم World War Z 2 که قرار بود امسال آغاز شود با مشکل مواجه شد و پروژه‌ی ساخت این فیلم به تعویق افتاد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه شوید.

براساس آخرین اخبارمنتشر شده توسط وبسایت The Hollywood Reporter، تولید فیلم World War Z 2 به‌ دلیل بودجه کم و مشکلات مالی توقف خورد و در حال حاضر مشخص نیست که آیا این فیلم به طور کامل فیلم برداری خواهد شد یا خیر. این اولین بار نیست که در تولید این فیلم مشکلاتی به وحود می‌آید. در سال ۲۰۱۶، این فیلم، کارگردان اصلی خود یعنی J.A. Bayona را از دست داد و بعد او، David Fincher (دیوید فینچر)، کسی که‌ باب طبع بردپیت نیز بود، جانشین او شد. در ادامه، فیلم برداری World War Z 2 در طول سال بعد به طور پیوسته به تعویق افتاد و در نهایت قرار شد که ساخت این فیلم در بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ ادامه یابد.

نسخه اول فیلم World War Z که بردپیت در آن ایفای نقش می‌کرد، در سال ۲۰۱۳ ساخته شد که اقتباسی از رمانی با همین نام به نویسندگی مکس بروکس در سال ۲۰۰۶ بود. این رمان در رابطه با گروهی از مردم با پیش زمینه‌های محتلف اجتماعی، مذهبی و سیاسی است که بازماندگان حملاتی هستند که زامبی‌ها برای اولین بار، هفده سال پیش آن را انجام دادند و داستان رمان نمایانگر زمان حال است. این فیلم، درون‌مایه‌ای آخرالزمانی با محوریت زامبی دارد و نمایانگر تلاش‌های مردی است که برای نجات انسان‌ها، با شیوع ویروسی که شروع کننده همه مشکلات بود می‌جنگد.

نسخه اول فیلم World War Z نیز با مشکلات زیادی در ساخت و انتشار مواجه شد. با این حال این فیلم با درآمدی ۵۴۰ میلیون دلاری، تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم در سبک زامبی شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: