بازی‌ های رایگان این آخر هفته برا سرویس ایکس باکس لایو گلد مایکروسافت اعلام شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۹

طبق آخرین اخبار بازی، شرکت مایکروسافت، نام بازی‌هایی که این آخر هفته به صورت رایگان در سرویس ایکس باکس لایو گلد در دسترس قرار می‌گیرند را اعلام کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اینطور که به نظر می‌رسد، این آخر هفته، بازه‌ی زمانی خوبی برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان محسوب می‌شود، چرا که عناوین خوبی در سرویس ایکس باکس لایو گلد در دسترس قرار گرفت که کاربران به صورت رایگان می‌توانند آن‌ها را دریافت کرده و تجربه کنند.

بازی‌های رایگان این آخر هفته شامل ۳ بازی The Sims 4، Halo: The Master Chief و Fishing Sim World هستند که در تاریخ ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن) در دسترس قرار می‌گیرند. این بازی‌ها همچنین با تخفیف ویژه‌ای در دسترس خواهند بود که کاربران در صورت تمایل به ادامه‌ی آن‌ها، می‌توانند این بازی‌ها را خریداری کرده و ادامه دهند. بازی The Sims 4 با ۸۰ درصد تخفیف، و همچنین ۵۰ درصد تخفیف برای خرید بازی با آیتم‌های اضافی، بازی Halo: The Master Chief به صورت باندل دیجیتال و با تخفیف ۲۵ درصد و همچنین بازی Fishing Sim World نیز با تخفیف ۲۵ درصدی قابل خریداری هستند.

شما عزیزان در صورت تمایل می‌توانید این بازی‌ها را از تاریخ ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن)، تا تاریخ ۱۱ فوریه (۲۱ بهمن) به صورت رایگان بر روی کنسول ایکس باکس وان تجربه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: