کراس‌‌ اور بین بازی‌های The Witcher 3 و Monster Hunter World برای کنسول‌ها در دسترس قرار گرفت

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۸

طبق آخرین اخبار بازی، گزارش شده است که کاربران کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، می‌توانند هم اکنون کراس‌ اور بین بازی‌های The Withcer 3 و Monster Hunter World را تجربه کنند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

ماه گذشته بود که اعلام شد کراس‌ اور بین بازی‌های The Witcher 3 (ساخت استودیو سی‌دی پراجکت رد) و Monster Hunter World (ساخت شرکت کپکام)، برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد و امروز بالاخره این اتفاق افتاد! خوشبختانه یک تریلر نیز از این کراس‌ اور منتشر شده که در انتهای خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

در یکی از مأموریت‌ها که در تریلر نیز به نمایش در آمده، «گرالت» (Geralt) را مشاهده میکنیم که یکی از دشمنان پر دردسر خود را به نام Leshen، که در بازی The Witcher 3 شاهد آن بودیم، به قتل می‌رساند. لازم به ذکر است که کاربران با اتمام این مأموریت، یک دست کامل از لباس گرالت با تمام ویژگی‌های آن دریافت می‌کنند.

در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ (۲۶ بهمن ۹۷)، بخش چندنفره‌ی این کراس‌‌ اور نیز برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. در این بخش، کاربران درگیر جنگ با Ancient Leshen خواهند بود که به مراتب از Leshen قدرتمند تر است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، باید منتظر عرضه‌ی رسمی این بازی باشیم اما اینطور که به نظر می‌رسد، با تکمیل کردن این مأموریت، یک زره با ویژگی‌های خاص برای شخصیت Ciri آزاد می‌شود.

لازم به ذکر است عرضه‌ی این بازی برای رایانه‌های شخصی با کمی تأخیر مواجه شده و هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است. شما عزیزان می‌توانید تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: