نسخه‌ی دموی بازی Devil May Cry 5 هم اکنون در دسترس قرار گرفت

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۸

طبق آخرین اخبار بازی، بالاخره شرکت کپکام نسخه‌ی دموی بازی Devil May Cry 5 را برای دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

شرکت کپکام امروز ضمن انتشار نسخه‌ی دموی بازی Devil May Cry 5 اعلام کرد کسانی که این نسخه را دانلود و تجربه کنند، در نسخه‌ی اصلی بازی ۳۰۰۰۰۰ Red Orbs دریافت خواهند کرد. بعد از معرفی بازی Devil May Cry 5، دارندگان کنسول ایکس باکس وان در ماه دسامبر، نسخه‌ی دموی این بازی را به صورت انحصاری دریافت و تجربه کرده بودند. این مسئله باعث گمانه زنی‌هایی شد مبنی بر اینکه این نسخه‌ی دموی این بازی یا خود بازی ممکن است تنها برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شود که خب خوشبختانه این اتفاق نیفتاد و کپکام قصد ندارد عنوان آخرالزمانی خود را به صورت انحصاری منتشر کند.

در دموی قبلی، کاربران در نقش Nero و در مرحله‌ی Grave City در بازی حضور پیدا کردند و آیتم‌هایی که در اختیار داشتند، یک شمشیر ملکه‌ی سرخ (Red Queen)، اسلحه‌ی دستی Blue Rose و یک سری توانایی خاص برای مبارزه با شیاطین بود. اینطور که به نظر می‌رسد، این دمو نیز مشابه دموی قبلی است، با این تفاوت که تعدادی آیتم‌های بیشتر برای مبارزه با شیاطین و همچنین امکان شخصی سازی به بازی اضافه شده است.

لازم به ذکر است که شرکت کپکام به دلیل لو نرفتن محتویات بازی و جلوگیری از هک شدن آن توسط هکر‌ها، هیچ دمویی برای رایانه های شخصی عرضه نکرد اما نسخه‌ی صلی بازی Devil May Cry 5 در تاریخ ۸ مارچ ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۹۸)، هم برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و هم برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید تریلر نسخه‌ی دموی این بازی را در زیر مشاهده کنید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: