شرکت سازنده بازی Titanfall برای این بازی در ادامه سال برنامه دارد

توسط علی پورمرادی در ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

بنا به اعلام آقای Vince Zampella، یکی از بنیان گذاران استودیو «ریسپاون» (Respawn Entertainment)، هنوز کار این استودیو با بازی Titanfall تمام نشده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو بازی سازی ریسپاون، دیروز بازی Apex Legends را منتشر کرد که معرف کلاس جدیدی از سبک بازی های بتل رویال می‌باشد. از آنجایی که بازی Apex Legends در جهان بازی Titanfall تنظیم و ساخته شده است، استودیو ریسپاون اعلام کرد که تیم سازنده بازی Titanfall، سازنده بازی Apex Legends است و به همین دلیل بازی Titanfall 3 به این زودی‌ها ساخته و منتشر نمی‌شود و البته باور بسیاری بر آن است که انتشار بازی Titanfall 3 در این برحه زمانی با شکست مواجه خواهد شد.

امروز Zampella در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر، درباره‌ی برنامه‌های هیجان انگیز استودیو ریسپاون، که در آینده برای بازی Apex Legends عملی خواهند شد صحبت کرد. او همچنین اظهار داشت که برخی از این برنامه‌ها در طول سال ۲۱۰۹ انجام خواهند شد.  Zampella بسیار به گوش دادن به نظرات طرفداران و کاربران اعتقاد دارد، چرا که این این کار منجر به پیشرفت بازی در آینده خواهد شد، به همین خاطر او تاکید زیادی بر برآورده کردن خواسته‌های طرفداران دارد. Zampella در بخش دوم توئیت خود اعلام کرد که  این استودیو همچنان اقداماتی در رابطه با بازی Titanfall انجام می‌دهد و کار آن هنوز با این بازی تمام نشده است. متن توئیت به شرح زیر است:

ما همچنان بر روی بازی Titanfall برای ادامه سال کار می‌کنیم و بسیار علاقه به تجربه جهان بسیار جذاب Titanfall داریم.

البته هنوز نمیدانیم که Zampella چرا از کلمه «تجربه» برای این بازی استفاده کرده، ولی چیزی که مشخص است، این است که بازی Titanfall 3 در دست ساخت نیست. شاید این کلمه به معنی اضافه شدن بسته ‌های الحاقی جدید به بازی Titanfall 2 باشد یا شاید به این معنی باشد که بازی Titanfall 2 رایگان خواهد شد. البته این امکان هم وجود دارد که برخی از محتویات بازی Titanfall، به بازی Apex Legends اضافه شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید