شایعه: انتشار یازده بازی جدید برای کنسول نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۹

توسط علی پورمرادی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۳:۲۱

هرچه سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ سال آرامی بود، بنظر می‌رسد که سال ۲۰۱۹ برای این کنسول کمی پر سرو صدا تر باشد؛ چراکه با توجه به شایعات، شرکت نینتندو به احتمال زیاد ۱۱ بازی معرفی نشده را برای کنسول‌ نینتندو سوییچ منتشر خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

تا کنون برای سال ۲۰۱۹، خبر انتشار بازی‌هایی چون Travis Strike Again: No More Heroes ،Daemon X Machine  New Super Mario Bros. U Deluxe ،Yoshi’s Crafted World ،Luigi’s Mansion 3 ،Fire Emblem: Three Houses ،Pokemon 8 و Animal Crossing اعلام شده است، اما ممکن است ۱۱ بازی جدیدی که از قبل اعلام نشده‌اند نیز امسال منتشر شوند.

خبر انتشار یازده بازی‌ای که هنوز عنوان آن‌ها توسط شرکت نینتندو اعلام نشده، توسط خبرنگار معروفی به نام امیلی راجرز (Emily Rogers) منتشر شد. جالب است بدانید امیلی راجرز همان خبرنگاری است که خبر عرضه سراسری کنسول نینتندو سوییچ را قبل از خود شرکت نینتندو منتشر کرد. طی صحبت‌هایی که امیلی راجرز در وبسایت ResetEra داشت اعلام کرد که، از این یازده بازی، دو بازی برای فروشگاه eShop (فروشگاه نینتندو) و دو بازی برای کنسول Wii U و یک بازی برای Nintendo Labo kit خواهد بود. درحالی که ۶ بازی دیگر شامل بازی‌های جدید و بازی‌های تخیف خورده خواهند بود.

حدس و گمان‌ها بر این است که بازی سه گانه Metroid Prime و بازی جدید شرکت Retro Studios که هنوز هیچ خبری از عنوان و محتوای آن منتشر نشده است جزو بازی‌های مورد انتشار امسال باشند. به هر حال حتی اگر نصف این لیست از بازی ها برای امسال منتشر شوند، بنظر می‌رسد که کنسول‌های نینتندو براحتی بتوانند از فروش ۲۰ ملیون دستگاه عبور کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: