سری X-COM استودیو Snapshot Julian Gollop Phoenix Point

عنوان Phoenix Point تاخیر خورد

توسط سجاد عرفانی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

Phoenix Point جدیدترین ساخته‌ی استودیو Snapshot ( سازنده عناوینی همچون سری X-COM) تاخیر خورد؛ برای مشاهده‌ی ادامه‌ی این خبر همراه دنیای بازی شوید.Phoenix Point جدیدترین ساخته‌ی آقای Julian Gollop (بازی ساز انگلیسی و خالق سری X-COM) عنوانی در سبک استراتژی است که همانند سری محبوب X-COM بر محوریت تهاجم بیگانگان فضایی به زمین در دست ساخت است. بازی ابتدا قرار بود در خرداد ماه سال ۹۸ عرضه شود اما به نظر می‌رسد که باید تا اوایل پاییز برای تجربه‌ی این عنوان صبر کنیم. خالق و کارگردان بازی آقای Julian Gollop اعلام کرد که

بازی از لحاظ محتوا کامل است اما ما میخواهیم تا زمانی را برای بهبود بخشیدن به گیم‌پلی بازی و پالیش کردن گرافیک آن اختصاص دهیم.

او طی پیغام ویدئویی کوتاهی ادامه داد:

می‌دانم که این خبر برای تعداد زیادی از طرفداران ناراحت کننده خواهد بود و من به شدت متاسف هستم. ما این تصمیم را به راحتی نگرفتیم اما مطمئن هستم که این تاخیر باعث خواهد شد تا بازی ما بی نقص باشد و توقعات طرفداران از این عنوان را برآورده کند.

تا اسفند ماه سال آینده نسخه‌ای از بخش داستانی بازی برای سرمایه گذاران این عنوان در دسترس قرار خواهد گرفت؛ و محتویات جدیدی از بازی به نمایش درخواهد آمد. Phoenix Point در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شود اما از آن موقع تا الان با تاخیر های پی در پی مواجهه شده است.

آقای Gollop خالق اصلی عنوان X-COM: UFO Defense و یا UFO: Enemy Unknown اعلام کرد که عنوان Phoenix Point جایگزین رسمی سری X-COM خواهد بود.

این بازی در پاییز سال جاری برای سیستم عامل مک، رایانه های شخصی و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: