machinima, youtube,

کانال یوتیوب Machinima برای همیشه به کار خود پایان داد

توسط سهیل نصیری در ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

کانال یوتیوب باسابقه‌ی Machinima که از سال ۲۰۰۶ کار خود را شروع کرده بود، بعد از گذشت ۱۳ سال به کار خود پایان داد. در ادامه با آخرین اخبار بازی دنیای بازی همراه باشید.

ماه قبل بود که این شرکت همه‌ی ویدیوهای خود را در یوتیوب به حالت خصوصی درآورد تا دیگر قابل مشاهده نباشند. حال کمپانی مالک، یعنی Otter Media، اعلام کرده که Machinima کارش به پایان رسیده و ۸۱ نفر از کارکنان این شرکت نیز اخراج شده‌اند. یکی از کارکنان Otter Media طی مصاحبه‌ای با Kotaku گفته بود:

ما با تیم Machinima برروی ساخت محتواهای جدید تمرکز خواهیم کرد، این محتواها بر روی کانال‌های جدیدی که در ماه‌های آینده معرفی می‌شوند، قرار خواهند گرفت.

شرکت Machinima در سال ۲۰۰۰ کار خود را شروع کرد و به محلی برای تولیدکنندگان محتوا تبدیل شده بود. کانال یوتیوب این شرکت در سال ۲۰۰۶ کارش را شروع کرد و به سرعت در میان کاربران محبوبیت پیدا کرد. ویدیوها هر روز میلیون‌ها بازدید داشت و در حال حاضر تعداد دنبال‌کنندگان کانال به ۱۲.۴ میلیون نفر می‌رسد. این شرکت در سال ۲۰۱۶ توسط  Warner Bros. Digital Networks خریداری شد و در سال ۲۰۱۸ نیز کمپانی AT&T با خریدن «برادران وارنر»، Machinima را در زیر مجموعه کمپانی دیگر خود یعنی Otter Media قرار داد.

البته مشکلاتی نیز در سال ۲۰۱۴ برای این کانال به وجود آمد. آن‌ها به تبلیغات سازماندهی شده برای اکس‌باکس وان و محصولاتش متهم شدند و گفته شد برای این کار از مایکروسافت پول نیز دریافت کرده‌اند. البته کار تبلیغاتی ایرادی ندارد، اما باعث شد تا محبوبیتش میان کاربران تا حدی کاهش یابد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: